Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
20. maijs, 2015
Drukāt

Džihādisti saņem bezdarbnieku pabalstus, kamēr karo Sīrijā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

32 Dānijas iedzīvotāji, Sīrijā karojot džihādistu rindās, bezdarbnieka pabalstos saņēmuši 378 000 kronu (51 000 eiro), liecina Dānijas Nodarbinātības ministrijas dokumenti, kas nonākuši raidsabiedrības “Radio24syv” rīcībā.

“Darba tirgus un nodarbinātības aģentūra līdz šim saņēmusi informāciju par 32 cilvēkiem, kas, atbilstoši Drošības un izlūkošanas dienesta ziņām, ir devušies uz ārzemēm saistībā ar Sīrijas konfliktu un tajā pašā laikā saņēmuši sociālos pabalstus,” teikts Dānijas nodarbinātības aģentūras sagatavotajā dokumentā. Dānijā ir viena no dāsnākajām bezdarbnieku apdrošināšanas sistēmām pasaulē. Bezdarbnieki pabalstu sistēmā “dagpenge” divu gadu laikā var saņemt līdz 801 kronai (107 eiro) dienā. Sistēmā “kontanthaelp” pabalsti ir ievērojami mazāki.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+