×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2017
Drukāt

Dzimis laimes krekliņā, saka par avārijā uz Bauskas šosejas cietušo jaunieti (3)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem izdevies stabilizēt pagājušajā nedēļā uz Bauskas šosejas traģiskajā avārijā cietušā jaunieša veselības stāvokli, informēja slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa.

20 gadus vecais puisis ceturtdien, 12. janvārī, kopā ar diviem darbabiedriem cieta vieglās automašīnas sadursmē ar kravas auto uz Bauskas šosejas. Tie, kuri medijos redzēja burtiski saplacināto vieglo automašīnu, noteikti piekritīs, ka viņš ir dzimis laimes krekliņā. Abi vīrieši, kas automašīnā bija kopā ar viņu, gāja bojā jau notikuma vietā. Jaunais vīrietis gan autoavārija guvis smagas traumas, tomēr ārstiem viņa veselības stāvokli ir izdevies stabilizēt un, visticamāk, jau pēc pāris nedēļām viņš varēs slieties kājās.

Kopumā pagājušajā nedēļā no 9. līdz 15. janvārim Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā bija vērojams liels pacientu pieplūdums – palīdzība tika sniegta 1230 pacientiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pārsēdās otrā pusē, jo pēc 2km aiz avārijas vietas, vajadzēja mašīnā iekāpt vēl 2 pasažieriem

  2. Viņš būtu laimes krekliņā, ja nebūtu vispār tai auto bijis. Vienkārši tiem, kam nav lemts mirt, vienmēr paliks dzīvi.

Draugiem Facebook Twitter Google+