Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dzimumzīmes uz dažādām cilvēka ķermeņa daļām. Ko tās liecina par tavu personību 1

Foto: shutterstock.com

17.gadsimtā izplatījās uzskats, ka it kā Veneras – mīlestības un skaistuma dievietes – seju rotāja dzimumzīmīte. Tika uzskatīts – ja sievietei blakus lūpām atradās šis mazais plankumiņš, viņai sekos veiksme un būs liela vīriešu piekrišana vidū. Tāpēc galma dāmām, lai radītu simpātijas imperatoru un karaļu priekšā, nācās pielīmēt mākslīgās dzimumzīmes vai tās uzzīmēt.

Pašlaik dzimumzīmēm pievērš mazāk uzmanības. Bet velti – pēc tām var prognozēt likteni, raksturu un cilvēka noslieces. Kā to izdarīt? Ļoti vienkārši. Pievērs uzmanību tam, kurā vietā dzimumzīmes atrodas.

Uz sejas
Ja sievietei dzimumzīme novietojusies blakus lūpām, tas liecina par īpašu pievilcību un vienlaikus par vieglprātību. Šādas sievietes maina vīriešus kā cimdus un līdz 30 gadu vecumam īpaši neaizdomājas par mājokli vai ģimeni. Vējš galvā, aste gaisā. Šādām sievietēm tieksme pēc piedzīvojumiem (tāpat kā pēc pārmaiņām) ir dabas dota.

Bet par vīriešiem ar dzimumzīmi uz sejas to nepateiksi. Viņi ir pilnīgs pretstats “dzimumzīmju māsām”. Un viņi vēl ir nevainīgi laikā, kad vienaudžiem jau aiz muguras daudz mīlas prieku. Toties no tādiem jaukiem zēniem sanāk ideāli vīri, priekšzīmīgi ģimenes cilvēki, kuri nemeklēs mīlas piedzīvojumus ārpus ģimenes, radīs prāvu bērnu bariņu un lūgsies par ģimenes labklājību.

Uz kakla vai pleca
Dzimumzīmes uz kakla un pleciem liecina, ka to īpašnieks ir radoša personība. Šādu cilvēku fantāziju var tikai apskaust, arī viņu talantu apbrīno visi apkārt. Bet “pārdot” savas prasmes šie cilvēki neprot, nopelna tik mazu algu, ka ar to teju pietiek otām, krāsām, spalvai un papīram.

Starp citu, lai eksistētu miljonus nevajag – šie cilvēki ir pieraduši dzīvot pieticīgi un necieš no mantu kulta. Viņi vienā apģērbā var staigāt vairākas sezonas – tajā viņi parādās cilvēkos, valkā to arī mājās un pat dodas gulēt. Viņi ir romantiķi. Dod priekšroku nevis dāvāt sievietēm ziedus, bet aizvest viņas uz vietu, kur tās aug, pasēdēt blakus un izbaudīt. Tā ir lētāk.

Uz muguras
Dzimumzīme uz muguras norāda uz to, ka cilvēks ir ļoti uzticams un godīgs, kā arī darbu mīlošs. Dievina ģimeni un dara visu, lai tā dzīvotu pārticībā. Var vienlaikus strādāt četros darbos un palīdzēt bērniem izpildīt mājasdarbus, mazgāt traukus, zeķes un autiņus. Kas attiecas uz sievietēm, viņām veiksmīgi veidojas darba dzīve, bet mīlestībā pārāk neveicas.

Uz krūtīm
Ja tas ir vīrietis, viņš ir pārgalvīgs, pārliecināts par sevi. Viņš vienmēr ir gatavs pastrīdēties un mēģināt pierādīt savu taisnību pat, ja pats zina, ka viņam nav taisnība.

Sievietes ar dzimumzīmē uz krūtīm kļūst par brīnišķīgām mātēm, kas visbiežāk dzemdē vairākus bērnus.

Uz vēdera
Ja sievietei ir dzimumzīme uz vēdera, viņu gaida veiksmīga laulība. Vīrietim tas nozīmē bagātību. Tiesa, lai to sasniegtu, viņiem tomēr nāksies pacensties.

Uz gurniem
Dzimumzīme uz vīrieša gurniem liecina par to, ka viņš ir stipri atkarīgs no mātes. Viņa kontrolē katru viņa soli. Ja mātei nepatiks dēla jaunā draudzene, viņa izdarīs visu, lai viņi izšķirtos. Šāds vīrietis nav patstāvīgs. Sievu uztvers kā otro māti un visā viņai pakļausies. Kopumā sakot, atradīsies zem sievas papēža.

Savukārt sievietes ar dzimumzīmēm uz gurniem gaida ārkārtīgi neapskaužams liktenis. Daudzas no viņām apprecas vēlu, bet jebkurā sabiedrībā tiek uzskatītas par “baltajām vārnām”. Starp citu, tas nemaz nav tik slikti. Laiku līdz laulībām, kura būs pārpārēm, var veltīt karjerai un lai nostiprinātos dzīvē.

Uz rokām
Cilvēki ar lielu skaitu dzimumzīmju uz rokām – gan sievietes, gan vīrieši – ir ļoti nepārliecināti par sevi. Viņi reti mīlestībā atzīstas pirmie, domā, ka viņiem noteikti neveiksies. Labāk izvēlas ciest, nevis uzdrošinās ierosināt atklātu
sarunu.

Uz pirkstiem
Slikta zīme – liecina, ka cilvēkam ir nosliece uz zādzībām un krāpšanu. Lūk, ar ko nevajag spēlēt kārtis un citas azartspēles!

Uz dzimumorgāniem
Dzimumzīme šajā intīmajā vieta ir zīme no augšas. Sieviete ar šādu dzimumzīmi spēs dzemdēt ja ne ģēniju, tad noteikti talantīgu bērnu. Bet vīrietis nekad neizjutīs naudas trūkumu.

Saistītie raksti

Un atceries: jo spilgtāka dzimumzīme, jo spēcīgāk izteiktas tās pazīmes, uz kurām tās norāda. Starp citu, ar laiku uz cilvēka ķermeņa parādās jaunas dzimumzīmes – tas nozīmē, ka cilvēka raksturs ar gadiem mainās. Un tas ir normāli.

Savukārt atbrīvoties no dzimumzīmēm tomēr nav vēlams. It īpaši uz sejas. Atceries slaveno dzimumzīmi uz amerikāņu supermodeles Sindijas Kraufordes sejas. Kad viņa tikko sāka savu karjeru, menedžeris ieteica viņai atbrīvoties no dzimumzīmes un pārtapt par blondīni. Sindija nosprieda, ka tāds menedžeris viņai nav vajadzīgs, ņēma un viņu atlaida. Bet mūsdienās viņas seja grezno pazīstamākos glancētos žurnālus. Kas zina, varbūt arī tava dzimumzīme nospēlēs svarīgu lomu dzīvē!

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv