Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dzimumzīmju horoskops. Kādas raksturīgas katrai zodiaka zīmei?2


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Katrai vietai sava zīme

Saskaņā ar astrologu viedokļiem cilvēka ķermenis ir sadalīts divpadsmit zonās. Par katru no tām atbild noteikta zodiaka zīme.

Dzimumzīme vienā vai otrā vietā ir kā sava veida marķieris vai zīme, pateicoties kurai var daudz ko saprast par cilvēku, uzzināt viņa vājās vai stiprās puses, vai pat pateikt, kāda nākotne viņu gaida.

Auns

Auna atbildības zona ir galva. Uzmanīgi apskati tādas Auna ķermeņa daļas kā vaigi, piere, ausis, deguns, acis, un tev burtiski atklāsies daudzi Auna noslēpumi.

Uz deguna paslēpusies dzimumzīmīte nozīmē, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvim nāksies pārciest vētrainu jaunību. Iespējama aiziešana no mājām, domstarpības ar vecākiem, saistīšanās ar sliktu kompāniju, nekonkrētība un sevis meklēšana.

Vissliktāk klāsies tiem, kuriem dzimumzīmīte ir uz deguna augšējās daļas jeb tā sauktā deguna tilta.

Dzimumzīme acu rajonā nozīmē, ka šim cilvēkam ir grūti kontrolēt savas emocijas.

Dzimumzīme uz auss norāda, ka šai personai ir augsts pašnovērtējums un tendence uz lielību. Tai pašā laikā, ja redzi kādam Aunam dzimumzīmi uz pieres, tas nozīmē, ka viņš ir mērķtiecīgs, bet, ja uz vaigiem, vari būt drošs, ka šim Aunam piemīt patiešām kaislīga daba.

Vērsis

Ja Vērsim ir dzimumzīmīte uz kakla, šim cilvēkam ir patiešām palaimējies, jo Vērsis atbild tieši par šo ķermeņa daļu. Tavā priekšā ir ietiepīgs un konservatīvs cilvēks, kurš labi apzinās savu vērtību.

Lai ko arī Vērsis nedarītu, viņam ir jābūt pārliecinātam par rītdienu. Viņš neuzsāks jaunu lietu, ja nepārliecināsies, ka tā aizvedīs līdz panākumiem.

Vērša galvenais dzīves mērķis ir finansiāla labklājība. Uz šo mērķi viņš ies visu savu mūžu un noteikti to sasniegs.

No vīriešiem, kuriem uz kakla ir dzimumzīme, iznāks lieliski biznesmeņi, bet no sievietēm – īstas biznesa lēdijas. Šiem cilvēkiem ir pa spēkam atvērt pašiem savus restorānus, viesnīcas un veikalus.

Dvīņi

Dvīņi atbild par rokām, pleciem un atslēgas kaulu. Dzimumzīmes uz rokām norāda uz labvēlīgu un jautru noskaņojumu un uzvedību. Šādi cilvēki cenšas problēmas neielaist pārāk dziļi sirdī, viņi ātri atkāpjas un pāriet pie kaut kā jauna.

Dvīņi ļoti viegli iekļaujas jebkurā kolektīvā, ātri iegūst draugus, kā arī nepazūd lielā un trokšņainā kompānijā. Jo vairāk uz rokām dzimumzīmju, jo labāk Dvīņiem.

Bet dzimumzīmes uz pleciem turpretī ir nelabvēlīga zīme, kas norāda uz neatrisināto problēmu slogu, kuras var nodot no paaudzes paaudzē. Arī dzimumzīmēm uz elkoņiem ir negatīva nozīme.

Vēzis

Krūtis ir tā ķermeņa daļa, par kuru atbildīgs Vēzis. Dzimumzīmes šajā ķermeņa zonā pastiprina Vēža dzīves vitalitāti, palielina stresa noturību, stiprina veselību un ģimenes saites.

Vīrieši, kuriem ir dzimumzīmes šajā ķermeņa daļā jau kopš bērnības tiecas pie mātes, respektē vecākus, dievina savu māju un sapņo par mīlošu un gādīgu sievu un bērniem. Parasti šādi cilvēki kļūst par izciliem vīru un tēvu piemēriem.

Sievietēm ar dzimumzīmi krūšu rajonā ir visas iespējas izveidot pilnvērtīgu, spēcīgu un stabilu ģimeni. Viņu mātišķās jūtas reizēm ir izpaužas pārlieku daudz, bet vienlaikus ar tām pietiek visiem tuviniekiem.

Lauva

Lauva atbild par muguru. Ja citām zodiaka zīmēm dzimumzīmes uz muguras liecina par problēmām, Lauvām tieši pretēji, jo to vairāk, jo labāk.

Dzimumzīme uz muguras ir sava veida spēka zīme, kas pavēsta, ka tādam cilvēkam būs vieglāk tikt galā ar problēmām, viņš vieglāk spēs aizstāvēt savas intereses un pārvarēt šķēršļus savā ceļā.

Dzimumzīmju skaits uz muguras vīriešiem ir viņu kareivīguma rādītājs. Daudziem šādiem vīriešiem īstā vieta ir kaujas vienībās un armijā. Tomēr, ja dzimumzīmes uz mugurkaula pārsniedz piecu centu monētas lielumu, tas var norādīt uz rūpīgi slēptiem trūkumiem.

Jaunava

Vēders ir Jaunavas atbildības zona. Ja Jaunavām ir dzimumzīmes uz vēdera, tie parasti ir akurāti, precīzi, rūpīgi un pedantiski cilvēki, un parasti viņi stingri stāv uz zemes ar abām kājām, nevis lidinās mākoņos.

Jo tuvāk dzimumzīme vēdera centram, jo vairāk enerģijas zvaigznes ir devušas šai personai jau kopš tās dzimšanas brīža. Šie cilvēki ir patiešām uzticami. Viņi vairāk nekā jebkuras citas zīmes pārstāvji būs uzticīgi dzimtenei, bet darbā viņi būs paši apzinīgākie un centīgākie.

Tomēr viens “bet: dzimumzīme uz vēdera ir kā sava veida karma, kas norāda, ka tu nekad negūsi lielu bagātību.

Svari

Viduklis ir tā ķermeņa zona, par kuru atbildīgi ir Svari. Dzimumzīmes šajā vietā norāda, ka konkrētā persona ir ļoti radoša un noteikti nav vienaldzīga pret mākslu.

Svari, kuriem ir dzimumzīmes vidukļa rajonā, jau no agra vecuma ir apveltīti ar pastiprinātu taisnīguma izjūtu un jau no skolas laika cīnās ar jebkāda veida nepatiesības un melīguma izpausmēm.

Dzimumzīme šajā ķermeņa daļā ļauj mums labāk arī saprast Svaru attiecības ar priekšniekiem, kolēģiem, partneriem un bērniem. Jo tuvāk dzimumzīme viduklim, jo iecietīgāks viņš ir pret apkārtējiem. Jo dzimumzīme ir tālāk no jostasvietas, jo lielāka ir Svaru tendence ieslīgt depresijā un krist histērijā.

Skorpions

Apakšējā vēdera daļa un dzimumorgāni ir vistiešākajā ziņā Skorpiona pārziņā. Ja Skorpionam ir dzimumzīmes šajā ķermeņa daļā, tas noteikti viņam nāks par labu, liecina par labu veselību un laimīgu ģimenes dzīvi.

Jo tuvāk dzimumzīmes dzimumorgāniem, jo vairāk planētas ir apveltījušas šos Skorpionus ar spēcīgu enerģiju. Šajā gadījumā šie cilvēki ir daudz labāk pasargāti no kļūšanas par iekšējo vēlmju un kaislību, piemēram, seksa, alkatības, azartspēļu vai rijības vergu.

Dzimumzīmes vēdera lejasdaļā norāda uz temperamentu, dzimumzīmes ānusa zonā liecina par atriebīgu darbu, aizvainojumu vai pat izvirtību.

Strēlnieks

Strēlnieks atbild par gurniem un sēžamvietu. Ja tu esi viens no tiem laimīgajiem Strēlniekiem, kuriem ir dzimumzīmes šajās ķermeņa daļās, planētas ir tevi apveltījušas ar visām labākajām iezīmēm. Tev patīk ceļot, pastāvīgi paplašināt savu redzesloku, tu esi atvērts jaunām kultūrām un zināšanām, tu esi īsts draugs un kaislīgs mīļākais.

Ja dzimumzīme ir augšstilba iekšpusē, šie Strēlnieki ātri spēj zaudēt paškontroli, viņi strīdas par katru sīkumu, bet ātri atkāpjas.

Vienlaikus viņi ir piesardzīgi, īpaši atrodoties ceļā. Ja Strēlniekam ir dzimumzīme augšstilba aizmugurē, viņš bieži redz pravietiskus sapņus, un viņš ir apveltīts ar mistiskām spējām.

Dzimumzīme uz sēžamvietas augšējās daļas liecina par drosmi un atvērtību, bet uz apakšējās daļas liecina par slinkumu un atkarību no sliktiem ieradumiem.

Mežāzis

Mežāža “spēka vieta” ir ceļgali. Dzimumzīmes šajā ķermeņa daļā liecina, ka runa ir par konservatīvu, nopietnu un spītīgu personu. Uz šādu cilvēku var vienmēr un visā paļauties, viņš nekad nekrāps savu otro pusīti, novērtēs mājīgumu, labklājību un stabilitāti.

Tomēr vienlaikus pārāk liels dzimumzīmju īpatsvars uz ceļgaliem liecina par neapdomīgumu un nespēju veidot attiecības ar cilvēkiem.

Šāds Mežāzis var kļūst par sava paša egoisma upuri, un viņa pārmērīgās prasības pret citiem var novest pie attiecību izbeigšanās. Nespējot tikt galā ar šķēršļiem un problēmām, Mežāzis var vienkārši “sabrukt”.

Ūdensvīrs

Ūdensvīru kompetencē ir kāju apakšējā daļa – ikri un potītes. Cilvēki ar dzimumzīmēm šajās vietās atšķiras ar izteiktu brīvības mīlestību, vēlmi pēc pārmaiņām, oriģinalitāti domāšanā. Viņi necieš rutīnu, bet vienlaikus jaunas lietas pieņem ar grūtībām.

Tie ir tipiski anarhisti un nemiernieki, kā arī jaunu lietu aizsācēji. Jo dzimumzīme ir netipiskākā krāsā vai formā, jo šie Ūdensvīri ir mākslinieciskāki un ar nestandartu domāšanu. Viņu liktenis ir radīt, un bieži vien viņus interesē “māksla mākslas dēļ”.

Lai Ūdensvīram būtu veiksmīga karjera, svarīgi, lai dzimumzīmes būtu priekšpusē, bet, ja lielākā daļa būs aizmugurē, viņiem pirmajā vietā būs brīvība, tieksme mainīt visu veco, un nereti viņi dzīvos tukšās sapņu pilīs mākoņos.

Zivis

Pēdas ir Zivju stihija. Ja Zivīm ir dzimumzīmes uz pēdām, tas nozīmē, ka planētas ir apveltījušas Zivis ar īpašām īpašībām: noslieci uz mistiku un noslēpumiem, empātiju, lielu iztēli.

Saistītie raksti

Tomēr neiztikt bez negatīvā aspekta. Vienlaikus dzimumzīmes šajā ķermeņa zonā palielina Zivju sapņainību, viņu atrautību no zemes lietām, nevēlēšanos un nespēju iesaistīties praktiskos jautājumos un veidot attiecības.

Dzimumzīme uz papēža ir slikta zīme, kas vēsta par slēptām slimībām, kā arī par nepakļaušanos un trūkumiem. Dzimumzīmei uz kājas īkšķa ir pozitīva zīme, un norāda uz mīlestību pret mākslu.

Avots: “Esotericblog”

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Latvijā
“Esmu optimists, bet bez ilūzijām.” Saruna ar Egilu Levitu par Latvijas zaļumu un paša izvēlēm 1
Intervija 2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Ir skaidrs, kurš turpmākos četrus gadus valstī būs centrālais atslēgas cilvēks 2
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Sinoptiķi svētdien izsludinājuši Latvijā oranžā līmeņa brīdinājumu par stipru vēju
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu slimnīcā nonākuši vēl 4 bērni ar aizdomām par zarnu infekciju
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Dreiliņos ugunsdzēsēji izglābj 17 cilvēkus, kad aizdedzies atkritumu konteiners
2 stundas