×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. augusts, 2014
Drukāt

Džīns Simonss nožēlo neiejūtīgus izteikumus par depresiju

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Rokzvaigzne Džīns Simonss atvainojies par “impulsīvajiem” izteikumiem, ka viņš esot “puisis, kurš pašnāvniekiem saka “lec!””.

“Man nebija taisnība. Tagad saprotu, ka ar saviem impulsīvajiem izteikumiem nebiju gana uzmanīgs pret cilvēkiem, kuri patiesi cieš no depresijas,” teica rokgrupas “Kiss” dziedātājs un basģitārists. “Es no visas sirds atvainojos tiem, kurus mani komentāri aizskāra.”

“Es apzinos, ka depresija ir ļoti nopietna un ļoti skumja, īpaši, ja tā piemeklē tuvus cilvēkus. Es atbalstu un izjūtu empātiju pret visiem, kas sirgst ar jebkādu slimību, sevišķi depresiju,” viņš sacīja.

Kopš godalgotais amerikāņu aktieris Robins Viljamss beidza dzīvi pašnāvībā, depresija kļuvusi par Holivudā plaši apspriestu tēmu.

Intervijā vietnei “SongFacts.com” Simonss iepriekš sacīja, ka nesaprotot depresijas slimniekus. “Mana māte bija koncentrācijas nometnē nacistiskajā Vācijā,” viņš klāstīja. “Es negribu dzirdēt žēlošanos par to, ka dzīve ir skarba. Viņa katru dienu pieceļas, ieelpo rožu smaržu un mīl dzīvi.”

Rokeris aprakstīja iedomātu 20 gadus vecu “muļķi” no Sietlas, kurš saka, ka ciešot no depresijas. Simonss sacīja, ka viņa ieteikums tādam cilvēkam būtu “izdarīt pašnāvību”. “Es nekad to neesmu sapratis, jo uzskatu to par blefu. Es esmu tas puisis, kurš saka “lec!”, redzot uz mājas jumta uzrāpušos vīrieti, kurš draud izdarīt pašnāvību,” viņš dalījās pārdomās.

Intervija publicēta 31.jūlijā, neilgi pirms Viljamsa nāves. Komiķis ilglaicīgi cīnījās ar depresiju, kā arī viņam bija Pārkinsona slimība agrīnā stadijā.

Televīzijas kanāls “Fox” ziņo, ka neiejūtīgo izteikumu dēļ vairākas amerikāņu radiostacijas esot atteikušās no „Kiss” mūzikas spēlēšanas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+