Latvijā
Politika

Dzintaram aizdomas, ka oligarhi cenšas nepieļaut valdības izveidošanu0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK līderim Raivim Dzintaram ir aizdomas, ka “oligarhi par katru cenu cenšas nepieļaut valdības izveidošanu un panākt ārkārtas vēlēšanas”.

Komentējot “KPV LV” politiķu izteikumus par valdības veidošanu, Dzintars sacīja, ka partija “KPV LV” ir ļoti neviendabīga.

Taču būtu vienkāršāk, ja būtu skaidri redzams, kurš vēlas strādāt valdībā un kurš – nevēlas.

Dzintara vērtējumā kontroversāli priekšlikumi valdības deklarācijai arī netiek iesniegti ar mērķis panākt izmaiņas šajā dokumentā, bet jautājums ir kopumā par valdības izveidošanu vai neizveidošanu un iespēju radīt “totālu haosu”.

Kā ziņots, “KPV LV” līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa nolēmusi neatbalstīt topošo Kariņa valdību, ja tās deklarācijā netiks iekļauts punkts par obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas atcelšanu, teikts paziņojumā, ko politiķe publicējusi “Facebook” kontā.

Saistītie raksti

Līdzīgu ierakstu publicējusi arī “KPV LV” deputāte Karina Sprūde, savukārt parlamentārietis Aldis Gobzems (KPV LV) dalījies ar abiem ierakstiem, piebilstot, ka “turpinājums sekos”.

Iepriekš politiķis Gobzems, pret kuru bija izteikti iebildumi kā “KPV LV” virzītu iekšlietu ministra amata kandidātu, paziņoja, ka izlēmis balsot pret “Jaunās Vienotības” (JV) vadītu valdību un partijas Saeimas frakcijas sēdē to aicinās darīt arī pārējos frakcijas deputātus.

LA.lv