×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. septembris, 2013
Drukāt

Dzintars: 99% kultūras ministres darbu ir padarīti priekšzīmīgi

LETALETA

Kultūras ministrei Žanetai Jaunzemei-Grendei (VL-TB/LNNK) ir bijušas nepilnības komunikācijā, tomēr 99% darbu ir padarīti priekšzīmīgi, uzskata nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

 

“Tiesiskuma koalīcijā visvairāk cietuši tie ministri, kuri nav akli samierinājušies ar sistēmas nepilnībām, bet centušies drosmīgi un izlēmīgi rīkoties. Premjera izpratnē labs ministrs ir tas ministrs, kas pakļaujas ietekmīgu grupu spiedienam, neuzdod jautājumus, necīnās par taisnību, bet tikai manevrē, lai saglabātu iluzoru mieru,” klāsta Dzintars.

Nacionālās apvienības līderi šāda premjera nostāja “sarūgtina”. Politiķis piebilst, ka “ministre nav aktrise”, komunikācijas nepilnības ir bijušas, bet “99% darbu ir padarīti priekšzīmīgi, ko novērtē arī lielākās kultūras organizācijas”.

“Tas premjeram acīmredzot nav arguments. Viņa politikā darbojas citi likumi un citi principi,” akcentē Dzintars.

Par tālāko rīcību nacionālā apvienība lems valdes sēdē pirmdien kopā ar Jaunzemi-Grendi.

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esoša neoficiālā informācija, nacionālās apvienības pārstāvjiem ir dažādi viedokļi par pašreizējo situāciju un to, vai pēc demisijas pieprasījuma būtu jāatstāj valdība. Pagaidām gan šķiet, ka pārsvaru varētu gūt viedoklis, ka nacionālajai apvienībai jāturpina darbs valdībā, liecina neoficiālā informācija.

Kā ziņots, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) piektdien paziņoja, ka pieprasīs kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (VL-TB/LNNK) demisiju.

Formālais gala lēmums tiks pieņemts pirmdien, 16.septembrī. Pirms tam par to tiks informēti koalīcijas partneri.

Dombrovskis aicina nacionālo apvienību izvirzīt jaunu kultūras ministra amata kandidātu, kā arī aicina nacionālo apvienību uz konstruktīvu darbu valdībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+