×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Dzintars aiziet bezalgas atvaļinājumā

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars ģimenes apstākļu dēļ uz laiku attālināsies no politikas.

Dzintars plāno no 4. decembra uz laiku nolikt Saeimas deputāta mandātu, lai dotos bērna kopšanas atvaļinājumā. Pēc neoficiālas informācijas, atvaļinājums deputātam nepieciešams saistībā ar viņa dēla veselības problēmām. Radušos situāciju Dzintars izskaidrojis e-pasta vēstulē visiem partijas biedriem. Viņš arī prognozē, ka Saeimā un pilnvērtīgā partijas darbā varētu atgriezties pēc sešiem mēnešiem.

Vēlēšanās pirmais aiz svītras NA Vidzemes sarakstā palika Gatis Sprūds, bet viņš no pagaidu mandāta atteicies. Tādēļ Dzintara prombūtnes laikā Saeimā viņu aizvietos Gunārs Rusiņš. Savukārt frakcijas vadītāja vietnieka amatā viņa vietā strādās Einārs Cilinskis. Frakciju tāpat kā līdz šim turpinās vadīt Gaidis Bērziņš.

Pašlaik Dzintars ir arī NA līdzpriekšsēdētājs un 13. decembrī gaidāmajā partijas kongresā plāno uz šo amatu kandidēt atkārtoti. “Tālāk jau ir delegātu ziņā izlemt, vai man var uzticēt šo amatu, ņemot vērā, ka ģimenes apstākļu dēļ partijas darbā varēšu piedalīties tikai epizodiski. Ja tikšu pārvēlēts amatā, bet kādā brīdī nevarēšu piedalīties partijas darbā, tad mani varētu aizvietot Jānis Dombrava. Jebkurā gadījumā šī situācija nekādi nemainīs NA politisko virzienu un uzstādījumus,” teica politiķis.

Publiski izskanējuši pārmetumi, ka deputāts šādi rīkojas finansiālu apsvērumu dēļ, bet Dzintars tos kategoriski noraida: “Šis ir bezalgas atvaļinājums, par ko nepienākas nekāds pabalsts, un nedomāju arī neko pieprasīt!” Saeimas Kārtības rullis ļauj deputātam nolikt mandātu uz bērna kopšanas laiku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+