×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Dzintars: daži “Vienotības” biedri vēlētos redzēt VL-TB/LNNK pametam koalīciju (11)

Foto-LETAFoto-LETA

Rodas iespaids, ka atsevišķi partijas “Vienotība” biedri vēlētos, lai nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) drīzāk pamestu koalīciju, taču VL-TB/LNNK nav noskaņota viņiem sagādāt šādu “prieku”, aģentūrai LETA sacīja nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

To viņš pauda kontekstā ar Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) lēmumu atbrīvot no darba savu parlamentāro sekretāru Rihardu Kolu (VL-TB/LNNK). Dzintaram radies iespaids, ka tā nav bijusi pašas Straujumas, bet gan atsevišķu “Vienotības” biedru izšķiršanās, kuri vēlas, lai VL-TB/LNNK drīzāk pamestu koalīciju. Politiķis uzskata, ka nebūtu korekti saukt konkrētus uzvārdus, taču tie ir nojaušami cilvēkiem, kuri uzmanīgi seko sabiedriski politiskajiem procesiem. Nacionālā apvienība negrasās pamest koalīciju, jo tad būtu ierobežotas iespējas aizstāvēt vēlētāju intereses.

“Vienotība” ar Kola atlaišanu ir “iešāvusi pati sev kājā”, jo parlamentārā sekretāra amats vairāk ir vajadzīgs premjerministrei nekā VL-TB/LNNK, un pieņemtais lēmums ir acīmredzami netaisnīgs, skaidroja nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs. Taujāts, vai plāno virzīt citu personu uz Straujumas parlamentārā sekretāra amatu, politiķis norādīja, ka VL-TB/LNNK nesteigsies ar kādu lēmuma pieņemšanu attiecībā uz šo amatu. Nacionālās apvienības nākamā valdes sēde notiks pirmdien, 13.jūlijā, taču nav zināms, vai tajā tiks spriests par šo lietu.

Jau vēstīts, ka Straujuma parakstījusi rīkojumu par parlamentārā sekretāra Kola atbrīvošanu no amata, aģentūrai LETA pastāstīja preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Kā ziņots, Straujuma jau aizvakar mutiski informēja Kolu par to, ka viņš varētu tikt atlaists. Premjerministri esot izbrīnījusi Kola rīcība, parakstot ierosinājumu par Saeimas ārkārtas sēdes sasaukšanu, kurā bija iecerēts Ministru kabinetam sniegt skaidrojumus bēgļu jautājumā. Kols neesot informējis valdības vadītāju, ka parakstīs šo priekšlikumu. Turklāt jautājums par bēgļu uzņemšanu Latvijā vairakkārt tika skatīts koalīcijas sanāksmēs, un parlamentārā sekretāra uzdevums paredz skaidrot valdības lēmumus arī Saeimai, piebilda Rozenberga.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Šadurskis kļuvis par pilnīgi dullu cilvēku!!! VAI tiešām viņš strādāja LU un ir profesors pēc zinātniskā grāda? Viņš PILNĪGIM NEPROT VAIRS NORMĀLI PATEIKT SAVU DOMU!?? Tā jau pats par sevi runā LĒNI!?? Ja vēl pa starpām uzrodas tie dumjie “domu graudi”, tad pie manas labās dzirdes ausis esmu spiesta paņemt “ROKĀS” un klausīties kopējo saturu, ko viņš gribējis pateikt??? Bieži jautāju: KO viņš gribēja TEIKT un KAM TEIKT??? “Vienotība” tiešām laikam NESAPROT SAVU PATIESO SITUĀCIJU un viņu “padomnieki” arī ĻAUJ VISAM RITĒT SAVU GAITU PA SKUJU TAKU… Būs, kas darbosies jūsu vietā!!! NAV neaizstājamo!!!

 2. Jāpanāk ir pretējais Atbildēt

  Lai “Vienotība” pamet koalīciju!

 3. Ja cilvēks ilgi aizsēžas vienā vietā, viņam rodas ilūzija par visvarenību, lūk Vienotības vidū ir smaga šķelšanās. Solvitai ir ilūzija , ka viņa ir Madāma, gan attiecībā pret savas partijas biedriem, gan vēlētājiem. Vēlētāji jau skaidrāk par skaidru pauda savu attieksmi, tas netraucēja viņai izmantot jebkurus līdzekļus, lai tomēr ar ” mīksto” iešļūktu Saeimā. Nevar saprast vai viņa tiešām tik maznodrošināta, ka tā jāturas pie varas? Savu personīgi interešu likšana augstāk par sabiedrības ir nožēlojama un izskaužama

 4. Gribētos saskatīt nacionāļu labos darbus. Bet atskaitot naida kurināšanu, maksātnespējas “jaukos procesus”, braukšanu pa dievlūdzēju ceļu, pedofīlu nesodīšanu u.tml nekas jau nav.Turpmāk par tādiem Tēvzemiešiem nebalsošu.

 5. Ja Šadurskis būtu uzvedies kā Latvijas patriots,varbūt Nacionālā Apvienība būtu paņēmusi savās rindās,jo likās normāls latvietis,kas neies pret savu sirdsapziņu.

 6. Vienotība kļuvusi izteikti vīzdegunīga.

 7. Visvaldis Mucenieks Atbildēt

  Tiešām brīnos par Šadurski. kādreiz likās sakarīgs vīrs. Kas ar viņu noticis? Nav taču tik vecs, lai varētu attaisnoties ar veuma marasmu. Grib Āboltiņas vietā par ‘Vienotības’ vadoni tikt? Kāda jēga būt vadonim partijā, kas konsekventi un neglābjami iet uz grunti?

 8. Nu, āboltiņai vispār nebija ko darīt šai saeimā, bet šdurskis ir palicis par vecu marismātiķi…

 9. Ko gan var gribēt no bijušās komunistes? Toreiz kalpoja Maskavai, bet tagad Briselei.

  • Padoms Straujumai = labāk zaudēt ministres amatu nekā cieņu līdzcilvēku acīs. Parakstot bēgļu uzņemšanu Tu skaidri apzinies, ka esi nodevusi Latviju. Tu esi valsts nodevēja un nodevēji agrāk vai vēlāk ir jāsoda.

  • Ir tomēr atšķirība.

Draugiem Facebook Twitter Google+