×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. aprīlis, 2012
Drukāt

Dzintars: koalīcija nav ideāla, bet izmaiņas nav paredzamas

dzintars_raivis4

Nacionālās apvienības (NA) līderis Raivis Dzintars atzīst, ka valdošā koalīcija, kurā iekļāvusies arī apvienība, nav ideāla, taču viņš pašlaik neredz iespēju, ka tās sastāvs varētu mainīties.

NA līderis Raivis Dzintars piektdien intervijā LNT sacīja, ka ticamība, ka šī koalīcija mainīsies ir ļoti maza.

“Šī koalīcija nav ideāla. Partijas, kas koalīciju veido, pārstāv ļoti lielā mērā dažādas atšķirīgas vērtības, bet tas bija labākais, ko mēs tobrīd varējām izveidot. (…) Šīs Saeimas ietvaros, pašlaik neredzu daudz iespēju, kā varētu šo koalīciju mainīt. Ticamība, ka šī koalīcija mainīsies ir ļoti maza,” uzskata Dzintars.

Pēc viņa vārdiem, NA apmierinātu tāda koalīcija un valdība, kurā tai būtu vairāk ministru krēslu, tostarp ekonomikas un finanšu ministrs, kā arī premjera amats.

“Īstermiņā mēs ar šo situāciju esam apmierināti, kāda ir šobrīd, bet, protams, ilgtermiņā pašreizējās pozīcijas Nacionālo apvienību neapmierina,” neslēpa Dzintars.

Komentējot valdošās koalīcijas noraidošo attieksmi pret NA iniciatīvām, kuru vidū ir arī Imigrācijas likuma grozījumi par uzturēšanās atļaujām ārzemniekiem, Dzintars atzina, ka vērtības un loģika pēc kuras darbojas NA, daudziem ir svešas. “Koalīcijas ietvaros mums ir daudz sabiedroto, bet veids, kā mēs darbojamies politikā un kā mēs domājam, Saeimas sienās nav īpaši izplatīts,” atzina NA līderis.

NA Saeimā ir 14 deputātu mandāti un valdībā divi ministru amati – apvienības pārziņā ir Kultūras ministrija un Tieslietu ministrija.

Saskaņā ar pēdējiem “Latvijas faktu” reitingiem NA atbalstītāju skaits būtiski nemainās – martā šo partiju atbalstītu 9,2%, februārī – 9,9%, janvārī – 8% vēlētāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+