Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. maijs, 2015
Drukāt

Dzintars lūdz atjaunot deputāta mandātu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Raivis Dzintars

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) līderis Raivis Dzintars, kurš nolika deputāta mandātu uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku, lūdzis atjaunot Saeimas deputāta mandātu no ceturtdienas, 28.maija.

Dzintars lūdzis atjaunot deputāta mandātu saistībā ar bērna kopšanas atvaļinājuma pārtraukšanu, teikts politiķa Saeimas Prezidijam adresētajā iesniegumā.

Kā ziņots, Dzintars iepriekš sacīja, ka parlamentā plāno atgriezties pirms balsojuma par Valsts prezidentu. Saeimas sēde, kurā tiks vēlēts nākamais Valsts prezidents, notiks 3.jūnijā.

Līdz ar to deputāta pilnvaras būs jānoliek Gunāram Rusiņam (VL-TB/LNNK), kurš parlamentā darbojas Dzintara vietā. Rusiņam deputāta mandāts uz laiku bija apstiprināts pērn 4.decembrī.

Saeimas Kārtības rullis pieļauj, ka parlamentārietis uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku var nolikt deputāta mandātu. Iesniegums par deputāta pilnvaru atjaunošanu iesniedzams parlamenta Prezidijam ne vēlāk par septiņām dienām pirms dienas, ar kuru viņš nolēmis pārtraukt bērna kopšanas atvaļinājumu.

Šo iesniegumu Prezidijs nodod Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai, kas par to paziņo nākamajā parlamenta sēdē. Ar paziņojuma brīdi ir atjaunots deputāta mandāts Saeimas loceklim, kurš to nolicis uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku, teikts Kārtības rullī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un kundzēni drīks tā cierēt turp un atpakaļ?

  2. … Laicigi … iztruka Tavs skaidrais prats un gudra doma …. !

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+