×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. maijs, 2014
Drukāt

“Dzintars” par godu 165. jubilejai izstrādā “anti-age” kosmētiku

Foto - http://www.youtube.com/watch?v=p7J4wbGNuVYFoto - http://www.youtube.com/watch?v=p7J4wbGNuVY

Pirmie produkti BB krēmi un gaišinošs krēms ādai ap acīm no inovatīvās kosmētiskās sērijas Opera pieejami jau Dzintars firmas veikalos.

Sērija Opera ir veidota uz inovatīvu biometrisku peptīdu bāzes, kas nodrošina grumbiņu izlīdzināšanu, nodrošina intensīvu ādas struktūras atjaunošanu, pastiprinātu ādas barošanu un dziļu ādas mitrināšanu.

“AS “Dzintars” speciālistiem ir izdevies savienot jaunākās paaudzes spēcīgus augsti efektīvus biometriskos peptīdus SYN-AKE, kurš ieguvis Swiss Technology Awards prēmiju, un MATRIXYL ® synthe’6, strukturēšanas peptīdus, gaišinošu ingredientu arbutīnu un hialuronskābi, iegūstot apbrīnojamu rezultātu – augsti efektīvu anti-age kosmētiku”, atklāj kosmētikas laboratorijas vadītāja Olga Lando. Sērijas Opera produktu iedarbība ir pārbaudīta un pierādīta Dzintars instrumentālajā laboratorijā. Galvenā šīs sērijas inovācija ir tas, ka šie produkti vienlaicīgi gaišina ādu, izlīdzina grumbiņas, produktiem piemīt izteikta mitrinoša un atjaunojoša iedarbība.

Jautājiet pēc jaunajiem produktiem Dzintars firmas veikalos, vairāk informācijas facebook.com/dzintarscosmetics

AS Dzintars – lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Uzņēmumā strādā vairāk kā 400 cilvēku.Vairāk kā 1000 parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi sagaida pircējus 47 specializētajos veikalos Latvijā.

Ārpus Latvijas uzņēmums paplašina franšīzes tīklu, atverot arvien jaunus veikalus, kuru skaits šobrīd pārsniedz 80 – Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Lietuvā. Brenda produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 20 valstīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+