×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
9. janvāris, 2016
Drukāt

Dzintars: sāk rasties šaubas par “Vienotības” spēju atrast premjera kandidātu (14)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars

Sāk rasties šaubas, vai “Vienotība” spēj no sava vidus izraudzīties kandidātu, ko atbalstītu visi tās deputāti, aģentūrai LETA sacīja nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars aģentūrai LETA sacīja, ka pašlaik neapskaužamā situācijā tiek nolikts arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kuram acīmredzot bija doti signāli par partijas gatavību kandidātu atrast. Ja “Vienotība” nespēs vienoties par kandidātu, iespējams, prezidents būs spiests pārskatīt savu viedokli, ka premjeram jābūt tieši no šīs partijas.

Nacionālā apvienība savu nostāju saistībā ar jaunās valdības izveidi un kritērijiem premjera amata kandidātam nav mainījusi, un gaidīs prezidenta lēmumu un nominēto premjera amata kandidātu.

Kā ziņots, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (“Valmierai un Vidzemei”) pieņēmis lēmumu atteikties kandidēt uz Ministru prezidenta amatu.

“Rūpīgi izvērtējot visus argumentus, es esmu pieņēmis lēmumu un palikšu strādāt Valmieras un valmieriešu labā, lai turpinātu iesākto pilsētas attīstības stratēģijas īstenošanu. Šāds atbalsts no tik daudziem cilvēkiem ir kā papildu motivācija vēl vairāk strādāt Valmieras izaugsmei!” iepriekš norādīja Valmieras mērs.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Šaubas māc,vai Dzintars jebkad vēl piedāvās ieviest 12% PVN likmi pārtikai!

 2. Bet,ko tad puišeļi panāca – ?Ja ģimene varēja dabūt vairāk caur abiem vecākiem,tagad dabūs pliku ceineri…Lai dzīvo vietējie muhamedāņi,un tiem līdzīgie,reira un šadurska pakalpiņi!

 3. Tas ir ārprāts cik daudz kangaru saradušies Latvijā! Piemēram: Anna, hehe, Pērkonīte.Tāpēc jau Latvijā nekas neveicas.

  • Kangari NAV tikai tie, kuri slavē un mīlē mūsu vadoni Raivi Dzintaru! Visi, kuri izsaka kaut vismazāko kritiku par NA – ir tumsoņas un Krievijas troļļi! Slava Raivim, Gaidim un Imantam!

   • Slava “dzemdību tēvam” un parādniekam tautai.Diemžēl, Raivis neaug, turpina apkarot godīgos partijas biedrus, kā Bordāns Jānis.

    • Esmu novērojusi, ka Raivis aug taukos. Mazs un resns, un vairs galīgi nav skaists. Rainis teica, ka skaistums glābs pasauli. Žēl, varbūt ap 2050.gadu parādīsies skaistums no iekšām.

  • Vienotība Latvijai neko labu nav izdarījusi, arī sliktu nē, bet NA dzintari parādnieki, bērziņi, rasnači ne tik neko nedara labu savai tautai, cik Vienotība. Pati neesmu nevienā partijā un nestāšos, jo visas vienādas, apkaro viena otru, ēd nost un tauta cieš. Partijās biedriem nav teikšanas un vārda. Man kauns par Vienotības šķeltniekiem, kaun par dzintariem un kauns par brigmaņiem un lembergiem un visvairāk par putina līdskrējējiem NE – saskaņu. Gan jau Vienotības šķeltnieki saņēma kādu naudas maisu, par velti tādas šķelšanās netaisa. Ienaidnieki izmanto visas metodes, kā sagraut veiksmīgāko un stiprāko partiju. kā tas bija ar LSDSP, ar Zatlera partiju un citām. Jaunas partijas vēlēšanās jaunas partijas pie varas nelaiž vai tūlīt sagrauj (Zatlers, Bordāns), visas kā viena, arī SS (SaSkaņa), tādēl stāties tajās nav vērts.

 4. Vislielākās šaubas par NA bērnudārzu, kurai galvenais darbības virziens ar rasnača taisītiem likumiem izģērbt tautu un dzīt ekonomiskajā trimdā un krāpt ar latviskiem plakātiem par latvietību. Nevienu labu darbu tautas labā NA nav nedz ierosinājusi, nedz izdarījusi, tikai nodarbojas ar Maksātnespējas administrācijas sargāšanu, kuru Jānis Bordāns gribēja sakārtot, par ko ministru Bordānu NA padzina.

  Dzintar, jūs esiet tukša skaņa Latvijai un par velti ēdiet nodokļu maksātāju naudu.

 5. nesāk rasties šaubas par par†iju apviemūbas “Vieno†ība” spēju atrast premjera ama†a kandidā†u! šaubu sen nav! saprotams, domājam par normālu kandidā†u, kurš nav ne saldofons, ne s†erva, ne bremze!

 6. Jā “zaļie cilvēciņi” nemaz nav vajadzīgi, valsti var nogalināt arī kašķējoties Saeimā. Laiks iet, darbi nedarīti. Vai vēl vajadzīgs ienaidnieks? Ja es būtu pie teikšanas un gribētu valstij kaitēt, tad tieši tā arī rīkotos.Izskatās, ka tieši varas partijās ir Krievijas aģenti!

 7. dzintar ko tu āksties,trieciet to rudo lapsu ratā un ņemiet grožus savās rokās.Jums ir unikāls godīgs kandida’ts BORDĀNS Runājiet un lieciet liet;a vismaz būs viens godīgs cilvēks Latvijai.

  • Bordāns sen ir prom no NA un Bordānam ir sava partija “Demokrātiskie patrioti”.
   Dzintars negrib ņemt varu rokās – Dzintars kā ministrs vai premjers aplauzīsies tā, ka nekad vairs netiks Saeimā un tāpēc viņš neriskē. Dzintars būs mūžīgais deputāts, pie tam, jau tagad viņš kā deputāts ir nekāds (remdens) – ne viņš runā no tribīnes, ne ir aktīvs komisijās.

 8. latvietis parastais Atbildēt

  gan jau vienotibā ir kāds sētnieks partijas biedrs vai varbut pat bomzi var atrast. lidz pagastvecim jau nolaidās tā ka lidz kandidātam -bomzim vairs nav tālu palicis

 9. Nekompetentais Dzinatrēns mīl visus komandēt un pamācīt. Bet paša partijai arī nav ko piedāvāt ne ministru (jauno nav – tāpēc velk ārā vecišķos Rasnačus un Gerhardēnus), ne ministru prezidenta amatam.
  Dzintarēn, ko paši paziņojāt, ka savu kandidātu nepiedāvāsiet (taktiska gājiens, lai varētu ņirgt par “Vienotības” mokām un iekšējiem strīdiem?)? Vai tāpēc, ka partijā ir gudru, zinošu un profesionālu cilvēku trūkums?
  Eh, kā gribētu, ka Vējonis uzrunā gan Zīli, gan Dzintarēnu. Esmu pārliecināts, ka šie atteiktos – un viņu iemesli būs gan smieklīgi, gan tādi, kas sagraus viņu popularitāti (kaut gan Dzintarēs ar savu neizlēmību, klusēšanu svarīgos jautājumos un flegmatismu sen to ir panācis).
  Vējoni, lūdzu, sakustini šo sasmirdušo politikāņu dīķi. Panerro NA un uztici sarunās sākumā MP vietu Zīlem, un NA savā nespējā aplauzīsies tā, ka kopā ar Vienotību aizies pa skuju taku.

Draugiem Facebook Twitter Google+