×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

“Dzintars” savā 165. jubilejā uzsauks koncertus

Foto: Dainis BušmanisFoto: Dainis Bušmanis

Parfimērijas un kosmētikas ražotājs “Dzintars” šovasar atzīmēs 165. pastāvēšanas gadu, dāvinot Latvijas iedzīvotājiem un viesiem bezmaksas koncertus visā Latvijā, pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Lukjanoviča.

Galvaspilsētas un citu Latvijas pilsētu iedzīvotājus iepriecinās populāro dziedošo aktrišu Veronikas Plotņikovas un Karīnas Tatarinovas dueta koncerti. Programmā arī dziesmas pirmatskaņojums, kas veltīts par godu “Dzintars” jubilejai. Sarīkojuma ietvaros tiks publicēti vēl neredzēti kadri no uzņēmuma pastāvēšanas laika pagājušā gadsimta vidū, tāpat apmeklētājiem būs iespēja piedalīties improvizētā parfimērijas studijā, uzdot jautājumus vadošajiem uzņēmuma speciālistiem, kā arī iepazīties ar uzņēmuma jaunākajiem produktiem.

“Kosmētikas un parfimērijas radīšana – tā ir māksla,” – stāsta uzņēmuma vadītājs Iļja Gerčikovs. “Tāpēc mums tik svarīgo jubileju mēs gribam atzīmēt īpaši, dāvinot visiem “Dzintars” produkcijas cienītājiem dāvanu – īpašus jubilejas koncertus. Bet mēs nebūtu “Dzintars”, ja savā jubilejas gadā neradītu jaunus mākslas darbus – uzņēmums lielas jubilejas atzīmē ar lieliem darbiem,” piebilda AS “Dzintars” vadītājs.

Uzņēmumā strādā vairāk nekā 400 cilvēku. Sortiments ietver vairāk nekā 1000 veidu kosmētikas, parfimērijas produktu, kā arī dekoratīvās kosmētikas izstrādājumus. Latvijā uzņēmumam “Dzintars” pieder 47 firmas veikali, bet ārpus Latvijas uzņēmums nemitīgi paplašina franšīzes veikalu tīklu, šobrīd to skaits jau ir pārsniedzis 80 veikalu Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Lietuvā. Zīmola produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+