×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. septembris, 2014
Drukāt

Dzintars: vairāki mūsu ministri šajā valdībā tika nepelnīti sodīti (35)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai!"/LNNK Saeimas deputāts Raivis Dzintars.

Vairāki nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) ministri šajā valdībā tika nepelnīti sodīti, intervijā aģentūrai LETA sacīja partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Taujāts par to, ka vairāki nacionālās apvienības virzītie ministri – demisionējusī tieslietu ministre Baiba Broka, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš – nav saņēmuši pielaidi valsts noslēpumam, Dzintars norādīja, ka šis jautājums ir jāvērtē plašāk.

“Piemēram, Einārs Cilinskis tika atlaists no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata par to, ka piedalījās 16.marta piemiņas pasākumos. Kultūras ministre Žanete Jaunzeme-Grende tika atlaista par to, ka viņai bija būtiskas viedokļa atšķirības ar iepriekšējo Latvijas Nacionālās operas vadītāju Andreju Žagaru. Pagāja laiks, un mēs redzam, ka Jaunzemei-Grendei bija taisnība. Darbu savulaik beidza tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš, neatkāpjoties no principa, ka jautājumā par īpašumu atgūšanu jābūt vienādai attieksmei neatkarīgi no tautības. Visos šajos gadījumos mēs redzam, ka ir bijusi koalīcijas partneru izvēle un izlēmīga darbība un rezultātā šie ministri mūsu skatījumā tika nepelnīti sodīti,” klāstīja politiķis.

Viņš uzskata, ka tas dod pamatu domāt, ka arī “pielaides jautājumi nav bijuši nejauši”. Vienlaikus VL-TB/LNNK līderis uzsver, ka vēlētos turpināt sadarboties ar pašreizējiem koalīcijas partneriem arī pēc 12.Saeimas vēlēšanām.

“Es nekad neesmu teicis, ka koalīcija ir ideāla. Nav ideālu partiju, un arī nacionālā apvienība nav ideāla partija, bet mums ir dažādi cilvēki, un mēs cenšamies. Tajā pašā laikā, ja runājam par valsts nacionālajām interesēm tieši šajā konkrētajā situācijā, tad drošākā izvēle būtu esošā koalīcija ar pietiekami lielu nacionālās apvienības ietekmi tajā,” akcentē Dzintars.

VL-TB/LNNK pēc vēlēšanām vēlētos turpināt vadīt tās ministrijas, par kurām nacionālā apvienība uzņēmusies atbildību arī šajā valdībā – Kultūras ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās apvienības ministriju, kā arī Tieslietu ministriju. “Liels izaicinājums būtu Izglītības un zinātnes ministrija, bet mēs apzināmies, ka koalīcijas partijas ļoti nelabprāt izskata šādu iespēju, tomēr politikā nekad nesaki nekad,” piebilda nacionālās apvienības līderis.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. Nākošā koalīcija būs interesanta. “Vienotībai” nekādā ziņā nav jāatļauj dominēt, jo šie korumpētie čalīši ir tikai margināli labāki par “Saskaņu/Vienotu Krieviju”. Vienīgā, centriskā patriotiskā partija ir NA.

 2. PL, brīvības cīnītājs Atbildēt

  Latviešu tauta! Diemžēl, esam spiesti tomēr iet un balsot, jo citādi mūsu tautas ienaidnieki ies balsot visi simti tūkstoši un iegūs mūsu tautai naidīgu varu. Mums ir jāiet un jānobalso par Nacionālo apvienību! Tie mūsu tautieši, kuri ies un balsos par Saskaņas sarakstu ir, droši var teikt, Latvijas nodevēji. Viņi, lai tiktu pie „siles”, pārdodas un, ja mēs viņiem ļausim varu sagrābt, izmantojot mūsu mājās sēdēšanu un mūsu nebalsošanu, patiešām sagrābs varu, lai mūs nospiestu uz ceļiem. Jā, daudzi mūsējie ar nebalsošanu grib protestēt pret partokrātiju, pret nedemokrātisko vēlēšanu likumu, bet, atkal diemžēl, šis nav tas laiks, kad varam tik lielā mērā riskēt ar mūsu tautas nākotni. Mums ir jābūt saprātīgiem un jābalso „sakostiem zobiem” atkal par partokrātiju. Šīs problēmas risināsim pēc mūsu varas nostiprināšanas. Mūsējie nav, vienkārši sakot, muļķi un balsos, lai atspiestu naidīgo ļaužu uzmācību šajos mums draudošajos apstākļos…

 3. Šis “parastais latvietis” ir vienkārši provokators, lai noskaņotu latviešus pret NA. Neizdosies! Paredzu, ka NA savāks vairāk deputātu vietu, kā iepriekš un tas būs pliķis visiem viņu nelabvēļiem. NA aizstāv latviešu intereses un cenšas pildīt arī tautai dotos solījumus. Kaut vai demogrāfijas problēmas pozitīvi risinājumi Saeimā panākti tieši ar NA pūlēm. Kā redzam Ukrainā, tad arī viņu brīdinājums “krievi nāk” ir savlaicīgs un pamatots, lai gan viņu oponenti par to ņirgājās, bet tagad ir apklusuši. Pamatots ir viņu satraukums arī par termiņuzturēšanas atļauju izdāļāšanu Krievijas pilsoņiem, par ko valdību ir brīdinājusi arī DP. Viņi nenodarbojas ar populismu vai vairāksolīšanu, kā, piemēram, Šlesers vai Sudraba. NA darbība vispirms ir vērsta valsts interesēs un lai viņu ietekme Saeimā pieaugtu, ir jābalso par NA.

  • kāpec provokators? tāpec ka iebakstu acīs vislatviešu nesmukumus, nevajag sūdus taisit tad ar purnu viņos neviens nevarēs iebakstīt. es savus vārdus varu ar faktiem pieradit, kamer jus savejos tik ar tukšiem saukļiem papildināt. jūti atšķiribu? rev saukļi bez pamata, kaut labskanigi un tavu sirdi sildoši jo tu ar esi ar savu pārākuma apziņu pār cotām tautibām, man turpretim sausi, konkrēti fakti kas parāda lietu patieso kārtibu

 4. TO latvietis parastais Atbildēt

  Varbūt tā izsmeļoši paskaidrosi (ar piemēriem)- kā tad izpaužas tas vislatviešu nacisms,nevis te visu portālu esi aizpildījis ar savu šovinistisko vāvuļošanu.

  • es jau ieteicu, noskatieties kaut vaidokumentālo filmu latviski ko rāda pa ltv otrdienu vakaros kā fīrers nāca pie varas un salīdzini ar vislatviešu politiku. viens pret vienu. nu labi nav vislatvieū dzintarjugendam sava hugo bosa kas formastērpus uzšuj, nav sava fotogrāfa kas atrod labākos foto mirkļus tēla veidošanai, bet viss pārejais mats matā, pūļa bezdomu fanātismu ieskaitot. smuks jau sauklis-latviju latviešiem, tik nekad vēstures gaitā ne mirkli tā nav bijis.
   par kaimiņu masu slepkavas dievināšanu, jo tas lūk cinijās par nācijas tīribu pat nerunāsim, to viņi pat neslēpj. brīžiem rodas iespaids ka jau nometņu celtniecibai un krematorijas krāsnīm vislatvieši iepirkuma konkursu jau izsludinājuši

   • gan tu kaut ko jauc.”Kaimiņvalsts slepkavu ” patiesibā dievina ne jau vislatvieši,bet gan pavisam citas organizācijas biedri,kuri rīko savas dievināšanas orģijas 9.maijā Karātavu laukumā,slavinādami neatkarīgas kaimiņvalsts okupāciju un latviešu tautas pārtautiskošanu.Bet mācīties krematorijas krāsnis un nometnes ierīkot pat vācieši savulaik brauca ne jau uz Latviju.Un ne jau vislatvieši ir tie,kuri lepojas ar to,ka brauc uz Ukrainu piedalīties teroristu rindās karot pret Ukrainas valsti(faktiski slepkavot ukraiņus),jo tas esot interesanti.Bet,ja kas,vari jau tu arī ar savu pārliecību griezties pie Lindermana,viņš tev pastāstīs kā tur var nokļūt.

 5. esmu nomaskējies krievs,iemācījies latviešu valodu,saņēmis uzdevumu iefiltrēties,veikt diversijas, lai grautu šo valsti.Mūsu uzdevums visām darbībām nikos lietot latviešiem svētus vārdus,lai tā degradētu un mulsinātu latvisko domāšanu.Esam tārpi veselā latviskā organismā.Un jūs tāpat nespēsiet vienoti nobalsot par vienu partiju NA.Un tā būs atkal,ka krievu partija būs uzvarētāja un Ušakovs brauks vizītēs kā Latvijas lielākās uzvarējušās partijas līderis un viņam vaļā būs Maskavas,Vašingtonas,Briseles durvis.Un krievi te būs mūžīgie noteicēji.

  • nevajag runāt manā vārdā savas samait’\atibas līmenī:) tas ko tu te uzraksti kā reiz parāda ko tu reāli PATS domā tik dušas nepietiek skaļi pateikt, tad nu man piedēvē:)

 6. Latvieti parastais, nevakaa nelietiigi ,manas tautiibas vaardu. Latvieshi nav tik leeti un nodeviigi, bet tie, kuri it, tie NAV lavieshi! Protams, es un mana gjimene balsos par Nacionaalo Apvieniibu!

 7. Latvieti parastais, nevakaa nelietiigi ,manas tautiibas vaardu. Latvieshi nav tik leeti un nodeviigi, bet tie, kuri it, tie NAV lavieshi! Protams, es un mana gjimene balsos par Nacionaalo Apvieniibu!

 8. Tiessi nacionaalaa apvieniba ir realaakaa par ko balsossu velesanaas.

 9. Pietiekami liela Nacionālās apvienības ietekme pašreizējā koalīcijā nav iespējama ar pašreizējo NA deputātu skaitu,kuru palielināt ir iespējams vienīgi neatsakoties no progresīvā ienākuma nodokļa un samazinātās PVN likmes pārtikai,kā visā pasaulē.Koalīcijas “kolēģu” progresīvais princips un kārtējais sociālais pabalsts-“zemāki izdevumi ģimenes budžetos”,ne tuvu nav līdzvērtīgi!

  • nu vislatvieši veikli māna savus varbutejos vēlētājus, vienmer aizbildinoties ar partneriem kas neļauj. kaut vai citadeles pārdošanā ieņem intresantu poziciju. no vienas puses ministri nebalso un na pasniedz ka lūk viņus neuzklausija, bez viņiem lēma, tā teikt mazgā rokas nevainibā, tani pat laikā kad saeimā jābalso lai izlaupišanu tad lūk nē, to nedrīkst, rezultātā pietrūkst trīs balsis jo daudzi redzami politiķi nobalso pret citadeles pārdošanu kaut tā ir opozicijas inicatīva.
   klasiski danbā vislatvieši bankas pārdošanu atbalsta, bet saviem veletajiem cenšas pasniegt ka netika uzklausiti. tie ir klaji meli, maldināšana

 10. Nevajag runāt NAIDA VALODĀ! Kurš bijis pie visiem apvainojumiem KLĀT, ja tik SMALKI VISU ZINA?? Par Aināru Cilinski un Gaidi Bērziņu viss skaidrs, taču par JAUNZEMI-GRENDI esmu PAR ATBRĪVOŠANU! Šī ministre NEBIJA SAVĀ LAUCIŅĀ!!!!!!!! Ar TĀDĀM metodēm neviens normāls cilvēks NEVADA KULTŪRAS MINISTRIJU!? Un visa tā izrunāšanās?! Un pēkšņa celšanās no slimības gultas, lai dotos uz ministriju un atlaistu Žagaru?… JĀ, VIŅŠ BIJA JĀATLAIŽ, jo cilvēks NEPĀRVALDA FINANSES OPERĀ, taču KĀ tas tika izdarīts, kultūras jomā mums NEVIENAM NEBIJA SAPROTAMS…?! Protams, ka savu balsi atdošu NA, svītrojot TB/LNNK vecos bukus, kas PIEĻAUJ samazgu liešanu pār “Visu KATVIJAI!” puišu galvām ,ko PAŠI līdz šim visās SAEIMĀS būdami, SASTRĀDĀJUŠI…

  • A.Žagars pret Ž.J.Grendi izturējās bezkaunīgi. Kā viņš runāja ar ministri pa telefonu, mēs taču to dzirdējām TV. Neviens no iepriekšējiem ministriem ar viņu netika galā. Arī operas kolektīvs protestēja.
   Kā viņš rīkojās ar finansēm? Paldies Ž.J.Grendei, ka viņa beidzot pielika punktu.

 11. … @ ‘latvietis parastais’: –

  … Neprojece savu launuma izcelsmes gara smirdonibu uz citiem … ta no tas pats vala netiksi … !!!!!!!!!

  … Tu piederi Sleseristu lokam, kura lidzigi domajosie nesen solija darit absoluti visu iespejamo, lai IZNICINATU NA, JO 4. Atmoda DRAUD BEIDZOT IZMEST SO vinu piemesloto AIGEJAS STALLI … BET ir panakusi pretejo, jo ….!!!!

  … Ka musu pasu vieda Anna Brigadere ir sapratusi: ‘ Gribedami man darit launu, vini man ir to lielako labumu darijusi.’

  … Un sadu zombetu un pretvalstisku, reizem pretlikumigu, naidigu, indigu, nelojalu iedzivotaju, valsts uzmeteju del KADS ARI ESI TU … NA elektorats pieaug ar katru mirkli … un jau ir sasniedzis 15% limeni … tuvojoties Dzintara velmei sasniegt pat 20% limeni lidz velesanam — jo AUTOHTONAM letinam nav vairs dota izvele pec 5. KOLONNAS DARBIBAS PASTIPRINASANAS UN VALDIBAS/KOALICIJAS VAIRAKUMA NEATBILSTIGAS REAKCIJAS … SAJA KREMLINISTU IZSAUKTAJA KRIZES BRIDI …. !

  … Jo tiek atklati, un paliek redzamaki turpinatie un neatbilstigie – valsts interesem – V, ZZS, z/RP- politiskie un aktualie ‘faux de pas ‘ ka TUA un darbiba pret patriotisko sparnu … !

 12. BijusīVienotībasvēlētāja Atbildēt

  Tā bija. Tāpēc vairs nevēlēšu Vienotību. Negodīgi tā ar koalīcijas partneriem rīkoties bez būtiska iemesla+ vēl tie visi uzbraucieni par “smilšu kasti” utml.

  • nepieraksti man īpašibas un faktus kas nāk no tavas samaitātās fantāzijas. tas ka man tava dzintarjugenda zēni nesimpatizē ir viņu pašu nopelns. nevar cienit ļaudis kuru idealoģiskais tēvs ir ādolfs. paskaties pa ltv kautvai otrdienās rāda filmu kā fīrers pie varas nāca, kādi saukļi, kāda stratēģija… un tad salidzini ar vislatviešiem. viens pret vienu. nejutos vainigs ka tev 3 klases un dejukursi neļauj pelēko vielu izmantot. vēsturi palasi, pamācies socialoģiju… un tad sāc murgot

   • tas bija domats vienam idiotam rindkopu augstāk:)

   • Tu neesi ne latvietis, ne parastais….Vienkaarshi, SC pamuljkjis, kursh visos portaalos censhas ,,iestumt” latvieshiem parastajiem un latviskaam partijaam naidiigus komentus!

    • nepiedevē man savas domas. esmu latvietis cik tālu ciltskoks sniedzas un protams pilsonis, kamer tu esi čekas palieka jo tev tik tavas domas atļautas, katrs kas domā savejās tev ir ienaidnieks Nr 1

   • ja tu vēl painteresētos un salīdzinātu šodienas Krievijas “cara” identitāti ar slikto Hitleru,tad objektīvi vērtējot neatrastu nevienu atšķirību.Tad kur te vēl latviešu “nacismam “ar to līdzināties?Kāds tu vēl tur “latvietis parastais” ar nez kādu vēl ciltskoku?Parasts vaņka ,kurš no sādžas iebraucis Rīgā un “nez kādās paaudzēs”jau kļuvis par rižāņinu.

 13. nepelnīti? viņus ar sūdainu koku slānit vajadzeja, bet vislatvieši vel uzskata ka nepelnīti.

  • Tev jau liekas,ka vienīgie pareizie ir ukraiņu slepkavu sadarbības partneri.Tāpat tik turpini!

   • kijevas hunta jau mums nestartē velešanās, ko murgo? pārspēt varonigo ukrainas armiju un nacionālo gvardi slepkavošanā un zveribās vel nevienam nav izdevies. pat rietumi jau pieprasija un sodit nacionālās gvardes pastrādātos noziegumus. tas atkāpei par ukrainu, bet raksts un komentārs jau bija par vislatviešu nacistiem

Draugiem Facebook Twitter Google+