×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. decembris, 2015
Drukāt

Dzintars: valdības krīze saistīta ar valdošās partijas sacelšanos pret savu premjeru (18)

Foto-LETAFoto-LETA

Valdības krīze saistīta ar valdošās partijas sacelšanos pret savu premjeru, 12.decembrī nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) kongresā sacīja šī politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars uzsvēra, ka šāda partijas sacelšanās pašiem pret savu premjeru notika nolūkā pārdalīt amatus un nerēķinoties ar koalīcijas partneru viedokli.

Politiķis sacīja, ka VL-TB/LNNK kongress notiek laikā, kad pašvaldību un Saeimas vēlēšanas ir salīdzinoši tālu, bet neziņa par politisko notikumu iznākumu – liela. Šo laiku raksturo neskaidrība, haoss un jaunie izaicinājumi. Šajā laikā aktīvā fāzē atgriezusies lielvalstu cīņa par ietekmi pasaulē, Eiropai šis laiks iezīmējas ar migrācijas krīzi, pauda Dzintars.

Eiropas mazspēja rada priekšnoteikumus labākām konservatīvāku partiju izredzēm vēlēšanās, uzskata politiķis.

Dzintars uzsvēra, ka šajā laikā ideoloģisko partiju nozīme būtiski pieaug. Viņš skaidroja, ka ideoloģiskā partija balstās skaidrā vērtību sistēmā. Jo neskaidrākas, izplūdušākas vērtības, jo sliktāk strādā sistēma.

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs uzsvēra, ka Nacionālā apvienība līdz šim nav pārsteigusi ar vērtību maiņu un arī nepārsteigs, jo šī politiskā spēka vērtības ir skaidras un stabilas.

Dzintars uzsvēra, ka VL-TB/LNNK vērtības ir latviešu tauta, tās valoda, kultūra un valsts, kā arī ģimenes ar bērniem.

Runājot par Nacionālās apvienības prioritātēm tuvākajos gados, politiķis minēja ar Latvijas simtgadi saistītus jautājumus, demogrāfijas situācijas uzlabošanos, kā arī jāpanāk situācija, lai Latvijā būtu iespējami mazāk imigrantu.

VL-TB/LNNK šodien pulcējusies kongresā, lai diskutētu par partijas darbu pašvaldībās un Saeimā, kā arī par politiskajām aktualitātēm. Kongresā arī plānots pārvēlēt partijas izpildinstitūcijas. VL-TB/LNNK kongress Bauskā pulcējis 243 delegātus.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Tu esi īsts padomju stila propagandists, kas mēģina ar savām puspatiesībām diskreditēt nacionāļus sabiedrības acīs. Acīmredzot, esi viens no vecās ekskomunistu kompānijas, kas mēģina iespējami ilgi vēl noturēties pie varas. Lai viņi neiet valdībā,jo viņi jau neko nedara, kur ir viņu darbi, viņi nav īstie, viņi iet tikai uz kompromisiem, utt., tādā stilā pļāpājot tu mēģini radīt negatīvu tēlu par NA. Kā jau visi troļļi, mēģini te citēt autoritātes un atsaucies uz definīcijām, lai piedotu lielāku ticamību saviem meliem. Tajā pat laikā tu, tāpat kā visa tava kompānija, baidies no nacionāļiem,jo viņi reāli var pretendēt uz varas pārņemšanu, citādi viņu apmelošanai tu neveltītu tik daudz laika.

 2. Ar to ka NAC boļševiku partijā viss pa vecam , Lemberga pastnieks Fantomass atkal joprojam amatā tā pat kā dzintars kurš nekad nav strādājis be spēlējis futeni bērnībā ar Osipovu vienā pagalmā dzīvojot. Valdība apguva kārtējos 80 miljonus uz ziemassvētkeim, dabuja honorāru un aizgāja pensijā paceļot pētečiem algas !!!

 3. O kā sācis dzied”at?Līdz vēlēšanām vel tālu!LNNK ir””pārpratums-kad nonāk līdz “”darīšanai”” tad ir tikai daži””no Jums,kas kustina savas paHaļas Latvijas interesēs,bēt pārējos no partEjas “”Latvijai visu un sev nekā””nemana.

 4. Zēniņi apvainojušies. No praktiskās dzīves nav nekādas sajēgas. Tikai vienīgā prasme vietā un nevietā gudri spriedelēt.

 5. kā tad pārgudrais Atbildēt

  Žulis pēkšņi kļuvis tik neinformēts,ka izliekas nezinām,ko NA darījusi latviešu bērnu labā.Aizdomīgi ož pēc Vienotības.Izrādās,ka žulis arī tāds trollis vien ir.

 6. Ģimeņu ar bērniem labā ir izdarīts tas, ka bērniem līdz 1,5 g. ir vislielākais pabalsts Baltijā. Kaut tas uz manu bērnu vairs neattiecas, mēs nevaram iedomāties, par ko vēl varētu balsot. Turās, zēni!

 7. … Trollu kadri strada pie komentu rasanos likam muguram … lai jau … !

  … Nav nekas vertigaks ka palasit Dzintara komentus, kas ir sapratigi, logiski, kodoligi un zinosi … !

  … ‘Dabiskais Nacionalisms’, dzimis senas Baltu Eiropas tradicionalas tautas vidu, un izgajis cauri lielakiem parbaudijumiem pedejos gadu tukstosos, atgriezas Eiropas nacionalajas valstis ka parbaudits un pieradits veids sabiedribas labestibas un sadarbibas pacelsanai process … !

 8. Krievu šovinistu, imperiālistu un kolonistu galvenais (vienīgais?) ienaidnieks Latvijas polītiskā spektrā ir Nacionālā Apvienība, pret citām latviešu partijām krievnacistiem nav ne tuvu tik žultaina reakcija. Tas arī pasaka visu.

 9. Vēl viens kremļa trollis uzradies latvieša maskā, lai uzlietu samazgu spaini tiem, kuri stāv savas tautas pusē. Šitos puskoka lēcējus, kā tevi, jau viegli atšifrēt, jo komentārā parasti tiek kultivēts naids pret NA un teksts ir pilns ar pareizrakstības kļūdām, kā arī tiek izmantots paraksts ar svešu latvisku vārdu un uzvārdu.

  • Tas “Džons Brauns” latviski rakstīt nav iemācījies,bet melot gan prot,teikdams,ka Dzintara kungs uzvalku pircis par viņa-Brauna naudu.Tas laikam jāsaprot tā,ka par “troļļošanu”tik labi maksā,ka var pirkt visiem uzvalkus.Labāk to nesmukā veidā pelnīto naudu būtu tērējis latviešu valodas kursiem vai ziedojis Vienotībai vai Saskaņai,par kurām balso.

 10. man arī liekas nožēlojami, ka šādi plukatas dzimtareļi par manu naudu pirkta uzvalciņā melš niekus..Utainais pļāpa nemak naglu sienā iedzīt, tāpēc šūpojas trafaretu plerkstfrāžu šupulzirdzina.

 11. “Dzintars uzsvēra, ka VL-TB/LNNK vērtības ir latviešu tauta, tās valoda, kultūra un valsts, kā arī ģimenes ar bērniem.”
  Un ko tad šī partija ir reāli izdarījusi latviešu tautas labā? Ko partija ir izdarījusi tieši latviešu ģimeņu ar bērniem labā? NEKĀ! Toties ar savu darbību valdošajā koalīcijā šī partija ir līdzatbildīga par pastāvošo genocīdu pret latviešu tautu un Latvijas valsts izsaimniekošanu. No viņu puses apgalvojums ka latviešu tauta priekš viņiem ir vērtība, laikam ir jāsaprot tā, ka viņi uzskata latviešu tautu par vērtīgu sili no kuras var baroties neko nedodot pretim.

  • Jautājums ir par latviešu tautu, kura nez kāpēc neuzticas nacionāli domājošiem cilvēkiem. Un katrs noniecinošs komentārs liecina, cik ļoti latvieši nemīl savas vērtības. Cilvēkos trūkst patriotisma un tad viss sakārtotos. Var pļāpāt nemitīgi par valsts nemīlēšanu, protams, jo aizmirsies, ka pārkrievošana joprojām atrodas turpat, kur pirms daudziem gadiem. Bet neviens cits, kā paši vien varam darīt visu, lai vismaz vērtību sistēmu Latvijā nesagrautu. Komentētāji ir tik nadzīgi troļļot pret visu, uz ko balstās nacionālas valsts principi.

   • Ja kāds sevi publiski deklarē par nacionālistu, tad viņa rīcībai ir jābūt atbilstošai nacionālisma ideāliem. Saukt sevi par nacionālistu – tas uzliek PIENĀKUMUS!
    Ja cilvēks vai partija sevi sauc par nacionālistiem, bet savā darbībā neseko nacionālisma ideoloģijai vai pat darbojas pretēji tai – tādi cilvēki nav nacionālisti, bet gan nacionālisma ienaidnieki, jo viņi diskreditē nacionālisma ideju tautas acīs. Tādi nodara tautas nacionālajai atmodai vairāk ļaunuma, nekā desmit interfrontes kopā. Tas, ka šobrīd latviešu tautai nav vienotības, ir tieši TB/LNNK/VL nopelns, jo šīs partijas jau gadiem ilgi ar savu bezzobaino, miegaino, reizēm pat antilatvisko rīcību Saeimā ir diskreditējušas nacionālisma ideju tautas acīs. Kā var nacionāla partija darboties valdībā, kas piekopj klaji naidīgu politiku pret latviešu tautu? Kā var nacionāla partija balsot par miljarda valsts naudas piešķiršanu ebreju privātbankas glābšanai? Kā var nacionāla partija balsot par nacionālās valūtas likvidēšanu? Un šo sarakstu var turpināt un turpināt….. Ne jau velti es savā komentā jautāju ko šī partija ir reāli izdarījusi pa visiem šiem gadiem tieši LATVIEŠU tautas labā! Nevis vispārējas labklājības, dzīves līmeņa celšanas, sistēmas sakārtošanas, uzlabošanas, pilnveidošanas, attīstības un citu vispārēju un miglainu bla, bla, bla labā, bet gan tieši latviešu tautas labā. Tauta bēg no savas valsts, lauki iznīkst, skolas un slimnīcas tiek likvidētas, valsts grimst neatmaksājamu parādu jūgā, bet mūsu “dižie nacionālisti” kaut ko svepst par toleranci, koalīcijas disciplīnu, meklē kompromisus ar mazāko ļaunumu un neaiziet no valdības pat tad, kad Straujuma viņu partijas biedru par kritušo latviešu leģionāru piemiņas godināšanu padzen no ministra amata. Vai tie ir nacionālisti?! Palasiet nacionālisma definīciju! Nacionālists ir cilvēks, kas mīl savu tautu un tēvzemi un šo mīlestību viņš apliecina ar konkrētiem darbiem, nevis tukšu plāpāšanu. Nav un nevar būt šeit nekādu kompromisu! Nav un nevar būt šeit nekādas tolerances pret tautu un Tēvzemi apdraudošu ļaunumu!

    • Un gribat sacīt, ka nevajag vispār vairs neko, kas saistīts ar vārdu nacionāls?

     • Nē, es gribu teikt, ka vienīgā izdzīvošanas iespēja mūsu tautai ir iemiesota tieši nacionālismā.
      Bez nacionālisma mums nav un nevar būt nekādas nākotnes. Jo ātrāk mēs visi kā tauta to sapratīsim, jo labāk. Un tādēļ es asi vēršos pret visiem tiem, kuri diskreditē nacionālisma ideju un traucē saprast tautai šīs idejas lielo vērtību. Ir jāspēj atšķirt nacionālisms no antinacionālisma. Ir jāpārstāj saukt par nacionālām organizācijas, kas darbojas pretēji latviešu tautas interesēm. Ir jātiek vaļā no šo organizāciju priekšgalā salīdušajiem karjeristiem, blēžiem un pašlabuma meklētājiem. Tas ir pirmais solis uz patiesu nacionālismu.

    • Žuli! Ko Jūs pats esat darījis Latvijas labā? Gudri d….t, nav malku cirst!

Draugiem Facebook Twitter Google+