×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
14. aprīlis, 2015
Drukāt

Dzintars: vislielākā intriga prezidenta vēlēšanās ir ZZS rīcība (24)

Foto-LETAFoto-LETA

Raivis Dzintars

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) rīcība ir vislielākā intriga gaidāmajās Valsts prezidenta vēlēšanās un ir bažas par apvienības bloķēšanos ar “Saskaņu”, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” viedokli pauda Nacionālās apvienības (NA) līderis Raivis Dzintars.

“Domāju, ka ZZS ir vislielākā intriga šajā procesā,” sacīja Dzintars.

Viņš norādīja, ka viens “Saskaņas centrs” kopā ar pārējām opozīcijas partijām prezidentu nevar ievēlēt, un jābūt kādam no koalīcijas. “Teikšu atklāti, jā, man ir zināmas bažas, ka ZZS varētu šādi rīkoties. Es to nevaru apgalvot, ceru, ka tas tā nebūs,” otrdien teica NA līderis.

Viņš uzskata, ka šobrīd bīstamākais ir, ka Valsts prezidenta vēlēšanās izšķirošais vārds varētu būt “Saskaņai”.

“Bīstamākais, kas varētu būt, ka prezidenta vārdu izšķirtu “Saskaņas centrs”. Tāpēc, ka mēs zinām, ka prezidenta vēlēšanu sistēma ir tāda, kāda tā ir, faktiski tā ir slepena, tā notiek aiz slēgtām durvīm, tiek doti solījumi, par kuriem mēs nezinām, mēs nezinām, kā kurš ir balsojis. Tā ir sistēma, kuru mēs esam centušies mainīt, diemžēl nav pieticis balsu. Pašreizējā sistēmā, tas ir tirgus pa visu laukumu. Ja “Saskaņas centrs” atbalsta kādu kandidātu, tad tam ir iemesli,” uzskata Dzintars.

Viņš prognozēja, ka koalīcijas pārstāvjiem otrdien būšot tāda kā izlūktikšanās, un diez vai otrdien tiks paziņots viena kandidāta vārds. “Mēs uzzināsim, kur ir būtiskākās domstarpības, vai partijas kategoriski noraida vienu vai otru kandidātu, vai ir principi, pēc kādiem tiks meklēti kandidāti,” stāstīja Dzintars.

Jau ziņots, ka koalīcijas partiju deleģētie pārstāvji otrdien plkst.11.30 tiksies “Vienotības” Saeimas frakcijā, lai spriestu par iespējām virzīt kopīgu kandidātu prezidenta amatam. Trīspusējās sarunās tiksies Solvita Āboltiņa no “Vienotības”, Gaidis Bērziņš no NA un Augusts Brigmanis no ZZS.

Raivis Dzintars uzreiz pēc ievēlēšanas 12.Saeimā nolika mandātu uz laiku un devās bērna kopšanas atvaļinājumā, un Saeimā viņš vēl nav atgriezies.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Mēs arī tā domājam Atbildēt

  ZZS vēlētāja prtrets 14. aprīlis, 2015 11:08 Atbildēt

  Nevajadzētu vainot tos, kas ne visai glaimojoši raksturo ZZS deputātus un viņu vēlētājus. jo…
  ZZS vēlētāji ir visstulbākie lumpeņi, kas atrodas Maslova piramīdas apakšā, kas neko nejēdz no politikas, kam pietiek, kad priekšvēlēšanu laikā pa brīvu var apmeklēt ZZS saorganizētos balagānus ar šlāgerdziedātājiem, kam pietiek, kad uzdāvina grāmatiņas ar ZZS darboņu ēdienu receptēm. Tantuki sajūsmā, kad var uzgriezt valsi ar Lembergu vai Brigmani…Viņi pat nejautā, ko ievēlētie deputāti domā darīt valsts labā. Viņiem nav svarīgi zināt, par kādu prezidentu ZZS balsos., jo vēlēšanas ir aizklātas.

 2. No sākta gala ZZS bija un ir kā prostitūtas, kas regulāri pardodas labākjam maksātājam, kurus pārstāv vienmēr kremlis un arī to koriģētājs lembis! cik stulbi mums ļautiņi, kas balsot par šiem NODEVĒJIEM

 3. Tā tad gala lēmumu par Latvijas prezidentu pieņem Putins (ne jau Ušakovs). Jautājums tikai iekš tā, cik tas būs uzticīgs Putinam. Domāju, ka ar Bērziņu ir bijis tas pats, proti, sanāca prezidents, kas nekalpo nevienam. Vai tad mūsu kaolīcija nav palikusi gudrāka pa šiem gadiem?

 4. "Paldies" ZZS vēlētājiem Atbildēt

  Visi var “cepties” cik vien tīk – kā puzes ķeizars teiks, tā notiks. Atkal kooperēsies ar SC “puikām”, paķers vēl Sudrabas balsis, un lieta darīta.

  • tā ZZS ir tāda bijušo kolhozu priekšsēžu, partorgu un viņu grāmatvežu radu un draugu partija, bet zemnieki – kā klausīja viņiem tajā pad-Latvijā, tā arī turpina klausīt; ierauj tik kādu šņabīti un balso par šo “zemnieku partiju”.

 5. Kāda intriga? Saskaņā ar Satversmes slepeno protokolu visus, kas var ietekmēt tiesu varu, – oberprokuroru, supersoģi, virsKNABistu, “pēdējās taisnības ministru”, prezidentu izvēlas un nozīmē “smagos kriminālnoziegumos apsūdzēta persona”.

 6. reāli tā ir, ka kaķu vecenes ir sajūsmā par lembi, ušakovu, bet par lūsi=zaķi sajūsmā nav neviens, pat ne kaķu vecenes

 7. ZZS vēlētāja prtrets Atbildēt

  Nevajadzētu vainot tos, kas ne visai glaimojoši raksturo ZZS deputātus un viņu vēlētājus. jo…
  ZZS vēlētāji ir visstulbākie lumpeņi, kas atrodas Maslova piramīdas apakšā, kas neko nejēdz no politikas, kam pietiek, kad priekšvēlēšanu laikā pa brīvu var apmeklēt ZZS saorganizētos balagānus ar šlāgerdziedātājiem, kam pietiek, kad uzdāvina grāmatiņas ar ZZS darboņu ēdienu receptēm. Tantuki sajūsmā, kad var uzgriezt valsi ar Lembergu vai Brigmani…Viņi pat nejautā, ko ievēlētie deputāti domā darīt valsts labā. Viņiem nav svarīgi zināt, par kādu prezidentu ZZS balsos., jo vēlēšanas ir aizklātas.

  • Tu pats esi vislielākais lumpenis, jo neatšķir “kad” un “ka” pareizu lietošanu. Vai balsoji par Jenotību?

   • Un vēl tas portret zīmētājs nezin, ka ar Lemb un August neko “uzgriezt” nevar. Uzgriezt var kauko a tuten, uzgriezt var desmaiz. Vai konserv bundž. Danc var uzgriest, vals vai fokstrot – griest uz riņķ pec izvēls.

 8. Zigurds Mežavilks Atbildēt

  Divaini,ka dižais Latvijas patriots Kārlis Ulmanis Latvijas valstij galīgi izškiroišajā brīdi 4 reizes rīkojās kā nodevējs ,neālujot nogremdēt maskētu krievu kriseri,kas nelikumīgi bija ielsuzies,kad 1939.gadā nekādas bāzu sarunas ar padomēm vēl nebija notikušas. Ulmani ignorēja Latvijas izlūku brīdinājumu par iespējamo uzbrukumu Lavijas robešsargiem un jau zem okupācijas spiedien, paziņoja ka paliks savā vietā,kas nebija legitima jo vara tika iegūta ar 15. maija puča palīdzību. Tagad viņa radīta zemnieku parija ir komunistu frakcija Latvijas parlamentā, kuru komunsiskie sekretāri, kam bija padoti čekisti un citi briesmoņi, radijuši vēl leķas briesmas Latvijas neatkarībai ka puķiniskie saskaņieši. No Hutes komunistu bara latvieši var sagadīt dunča dūrienu mugurā. Ja latvieši to nesapratāi,tad lai neapavainojās,ka pec daudziem gadiem būsim ka tagad lībieši. Vai atcreaties,ka Hote locijās ar apkaunojošu simulēšanu , kad Strīķe viņu noķera pie rokas arzagšanas un kuļņemnšanas un citām noziedzībām. Latvieši esiet modri! Puķina mafija gatava jūs atkal paņemt pie rīkles. ‘Ta ir tepat – visapkārt.

  • Meža-vilks, tev visur krūmos rēgojas sarkani karodziņi vai ne? Ulmani gan labāk liec mierā. Tās muļķības, ko tu par viņu raksti, tev armijā poļitruks sastāstīja? Ar latviešu gramatiku arī tu nesi draugos…

 9. Kaut kas kopīgs ir visai “partiju būšanai”. Raivis pareizi teica – ja Saskaņa zupu ēd ar karoti, tad tas nenozīmē, ka NA zupu ēdīs ar dakšiņu. Partiju cirks turpināsies, līdz Latvijā būs pilsoņu vēlēts prezidents – ar sabalansētiem pienākumiem, tiesībām un atbildību. Saimnieks. Tad šis princips automātiski pāries uz zemākām pārvaldes sfērām, un valsts varēs sekmīgi attīstīties. Bet līdz tam laikam turpināsies partiju bezatbildība. Diemžēl.

  • esi dzintarjugenda trollis. pūt viņu stabulē bez vismazākās kritikas un savām domām.

  • Šito prezidentu, kas pēc būtības neko nedara, nevar savaldīt; kur nu vel to, ko tauta izraudzīs! Liec labāk mierā tās muļķīgās domas. Kā dosies austrumu virzienā – uzreiz sāksim dzīvot krievu glubinkas līmenī un staigāt pa politmācībām.

 10. Z S un SC kandidāte varētu būt Vaira Vīķe Freiberga, jo tad Krievija Latgali dabūtu tikpat vienkārši kā Vaira Vīķe Freiberga viņiem atdeva Abreni.

  • Tad jau tu galīgi neko nesaproti ja tā runā. Vairai tur nebija nekāda teikšana. Tā izlēmuši rietumi kopā ar Jelcinu un tas ir bijis labs risinājums, ko šodien Putins mēģin abšaubīt Cita lieta, ka uz to Abreni vajadzēja pārvietot tos armijas atpaliekas ar ģimenēm, lai ceļ tur komunismu un nejaucās pakājām.

 11. Vienotībai ir premjera amats (un tas, vismaz pēc Kalnietes sacītā, šai partijai ir prioritārs, NA – Saeimas priešsēdētāja un ZZS pienāktos Valsts prezidenta, ja amatu sadalē pieiet godīgi un principiāli. Neatbalstīja Bērziņu un tagad NA un Vienotība sēž neziņā, ko nu ZZS tagad darīs. Vai nebūs tā, ka no vilka bēgot uzskrien virsū lācim. ZZS prezidenta amats pienākas arī, ja atceramies epopeju ap VARAM, kuru beigās dabūja NA.

  • Ačgārna loģika. Jāvēl taču VALSTS prezidents nevis prezidenta krēslā jāiesēdina kādas partijas pārstāvis. Pie tam divi ZZS prezidenti jau ir bijuši – Guntis Ulmanis un tagadējais Bērziņš. Vai tad tikai šī partija ir tā izredzētā? Par VARAM vispār nerunāsim – tas neattiecas uz tēmu.

 12. Lasi Puzes mežu īpašnieka… un SC drauga.

 13. Man liekas ka vislabākais prezidents būtu Aivars,bet domāju ka diez vai viņš kandidētu.Manuprāt tas ir vienīgais cilvēks starp pieminētajiem.

 14. visbīstamākais ir šis kungs un partija ko viņš pārstāv!!!!!

 15. Arī esmu nobažījusies, ka prokremliskais Lembe ar ZZS rokām vienosies ar SC par kremlim izdevīgu un lojālu “Valsts pezidentu”.

 16. zaglis sāk bļaut -ķeriet zagli, lai visi skatās pretejā virzienā:)

Draugiem Facebook Twitter Google+