×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
9. decembris, 2015
Drukāt

Dzintaru koncertzāli svētkos izgaismos Gaismas toņu mistērija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 16. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies pirmais “Ziemassvētku festivāls”, kura atklāšanu izgaismos un līdz pat 20. decembrim festivālu apmeklētājus iepriecinās režisora Roberta Rubīna veidotā Gaismas toņu mistērija, LA.lv pavēstīja koncertzāles sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Pučka.

Stāstot par iecerēto gaismas šovu režisors Roberts Rubīns uzsver, ka “tas nebūs parastas video projekcijas, bet gan precīza vēsturiskās Dzintaru koncertzāles fasādes video apzīmēšana. Ņemot vērā ēkas vizuālās nianses tiek radīts īpašs, 3D animēts video stāsts par Jūrmalu un Dzintaru koncertzāli ceļojumā cauri laikiem. Stāsts iesāksies ar jūru un nelielu zvejnieku mājiņu jūras krastā. Tad mainoties gadalaikiem – no pavasara uz vasaru, no vasaras uz rudeni, no rudens uz ziemu, mainās arī viss apkārtējais, ko iedvesmo un pavada dabas elementi – vējš, viļņi, saule, sniegs. Līdz pašās beigās cauri gadsimtiem mēs nonākam līdz Dzintaru koncertzālei tās šīsdienas veidolā.”

Priekšnesumu papildinās gaismas, kas izgaismos teritoriju un koncertzāles pārējo daļu, kā arī muzikālais pavadījums un skaņas efekti, radot multimediālu priekšnesumu, ko cilvēki varēs baudīt kopā ar karstvīnu un piparkūkām, piebilda Pučka.

Gaismas toņu mistērija ir daļa no Dzintaru koncertzāles pirmā Ziemassvētku festivāla un ikvienam interesentam to būs iespējams baudīt bez maksas katru vakaru no 16. līdz 20. decembrim no plkst.18 līdz 23.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+