Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. augusts, 2014
Drukāt

Dzintaru Mežaparks uz vienu nakti pārvērtīsies pasaku pasaulē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šo piektdien, 8. augustā, Dzintaru mežaparks Jūrmalā aicina uz pirmo nakts ekspedīciju “Nestāsti pasaciņas”, kurā par spilgtiem piedzīvojumiem gādās gan tēli no senām pasakām, gan mūsdienu supervaroņi, portāls LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Pasaku stāstus uz trim skatuvēm, skeitparkā un īpašās instalācijās palīdzēs piedzīvot sešu dažādu pasaku tēli. Kopā ar Sprīdīti varēs dancināt milzi Lutausi, ar Mazo Princi un Zinātnieku – ielūkoties zvaigžņotajās debesīs un pasapņot par savu planētu. Karlsons aicinās rotaļās un plkst. 23 pārliecinās, ka viena svecīte un astoņas tortes ir labākais svētku galda variants. Burvestību arodskolā apgūtās prasmes demonstrēs Harijs Poters un viņa draugi. Turpat miglā varēs uzmeklēt Ezīti, bet skeitparkā – apbrīnot supervaroņu spējas.

Ekspedīcija notiks no plkst. 22 līdz pusnaktij, ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+