Mobilā versija
Brīdinājums +7.8°C
Elīna, Drosma, Drosmis
Trešdiena, 18. oktobris, 2017
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Dzīve ir piedzīvojumu pilna! Maiju horoskops 12.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk par maiju kalendāru uzzini šeit!

3 Kawak

Šodien ir skaista diena, kurā varam paveikt tās lietas, kuras nezinājām, ka vispār jāpaveic. Tas nenozīmē, ka būs iedvesma visu dienu darīt un darīt, bet mēs varam nejauši atklāt, ka kaut ko neizdarījām, vai, atsedzot vienu slāni, atklāsim, ka zem tā darba ir krietni vairāk nekā bija cerēts.

Šī savādā diena rada paradoksu, kas mūs var aizvest gan bezgalīgā darbu jūrā, gan arī saprast pavisam vienkāršas izejas tur, kur nesapratām vispār kā tikt ārā.

Savs noslēpums šai dienai ir, tāpēc nebrīnieties, ja jūsu plāni brūk un cilvēki izrādās savādāki nekā sākumā, ka tas, ko viņi gribēja, teica, izrādījās nedaudz savādāks no tā, kas ir realitātē.

Ļaujieties, lai šodiena pati jūs vada, ja ierastajā ceļā priekšā ir neizskaidrojams sastrēgums, tad nogriežieties.

Tas pieder pie šodienas. Neņemiet visu tik ļoti nopietni un nepieķerieties savām teorijām, jo šodien pa visiem galiem līdīs ārā izņēmuma gadījumi, kas apgāzīs šīs teorijas. Uztveriet ar prieku dienas sniegtos pavērsienus! Tā mēs pasargāsim sevi no negatīvām emocijām un pārdzīvojumiem, ka dienu līdz galam nekontrolējam.

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+