×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
29. aprīlis, 2017
Drukāt

INFOGRAFIKS: Vētrainās simts dienas, kopš Donalds Tramps ir ASV prezidents (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Sestdien aprit simt dienas, kopš Donalds Tramps ir stājies ASV prezidenta amatā. Aptaujas liecina, ka Trampa prezidentūra ir visvairāk kritizētā administrācija ASV vēsturē, tikai 40 procentiem aptaujāto amerikāņu pozitīvi vērtējot viņa darbību valsts galvas amatā.

Laikraksts “The New York Post”, analizējot Trampa prezidentūras pirmās simt dienas, ironizē, ka “svarīgākā ziņa šajā sakarā ir tā, ka viņš vēl joprojām ir amatā”. ASV Kongresam un izlūkdienestiem turpinot izmeklēt Trampa un viņam pietuvināto personu sakarus ar Krieviju, var notikt “negaidīti pavērsieni”.

 

100dienas_GN_11

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Amerikas preses sarkanajiem neliešiem bēdas; tauta vairs nelasa viņu pasaciņas.
  Šos meļus visā drīzumā salasīs un uzšaus uz Marsa. Tur tie dibināšot Lenina paradīzi. Pēc tam kad paši, ceļojuma laikā, būs nosprāguši. Beigts pagalam vēl viens padumjš projekts.

 2. Trampa kungam vēl daudz darāmā, lai izlabotu, ko sastrādājis Putina pakalpiņš. melnādainais nelietis.
  Viens no vissvarīgākiem uzdevumiem ir likvidēt Obama care, kā medicīnas kapraci. Labi, ka viņš ir atcēlis Obamas aizliegumu par naftas iegulu izpēti šelfā un tās ieguvi. Jādomā viņš pārstās finansēt Hamas, kam aizejošais Obama uzdāvināja 220 miljonus, teroristisko darbību

 3. Kremļa troļļi un Bērziņš var nepūlēties: 100 dienās ASV ir reāli apliecinājusi, ka ir uzticams NATO un Latvijas sabiedrotais un tāds arī paliks. Pie tam viņš ir krietni izlēmīgāks krīzes situācijās nekā Obama, kas ir ļoti svarīgi, lai “noliku pie vietas” dažus no saites norāvušos. Nav svarīgi ko tu runā, bet ir svarīgi , ko tu
  dari un man viņa retorika galīgi netraucē.

 4. Dažas Prezidenta Trampa darbības man, atklāti sakot, šķiet mulsinošas. Piemēram, 40.diena – Tramps paraksta likumu, atceļot Obamas laika noteikumu, kas liedza pārdot šaujamieročus garīgi slimiem cilvēkiem.
  Vēl Trampa darbību sarakstā ir neparasti daudz pret dabu vērstu lēmumu:
  28.dienā Tramps atceļ Obamas laikā pieņemto likumu, kas aizsargā ūdensceļus no ogļrūpniecības atkritumiem.
  68.dienā Tramps paraksta rīkojumu atcelt Obamas laika tīrās enerģijas plānu, kas ierobežoja oglekļa izmešus no elektrostacijām.

Draugiem Facebook Twitter Google+