×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Dzīve – spēle, baudi to!

Režisors Juris Rijnieks tik cieši skauj aktrisi Līgu Zeļģi, ka moderatoram Valteram Krauzem nav kur likt acis... Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižeta pavērsieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā "Saimnieks meklē saimnieci", kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripetijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu. Foto - Anda KrauzeRežisors Juris Rijnieks tik cieši skauj aktrisi Līgu Zeļģi, ka moderatoram Valteram Krauzem nav kur likt acis... Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižeta pavērsieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā "Saimnieks meklē saimnieci", kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripetijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu. Foto - Anda Krauze

Rīgas kafejnīcas “Annas dārzs” pagalmā risinājās izrāžu apvienības “Pannas Teātris” jaunākās komēdijas “Saimnieks meklē saimnieci” (režisors Juris Rijnieks) prezentācijas pasākums ar vasarīgu dārza spēli – TV šovu dalībnieku un seriālu aktieru pieredzes apmaiņas sacensībām.

Izrādes aktieri Līga Zeļģe, Daiga Gaismiņa, Ģirts Ķesteris, Madara Melne-Tomsone, Dace Vītola, Aldis Siliņš un Imants Strads uz sacensību bija aicinājuši viesus no TV šoviem “Lauku sēta”, “Saimnieks meklē sievu”, “Īstās latvju saimnieces” un “Kūku kari”. Tajās dalībnieki sacentās tādās kategorijās kā rožu ceremonija, pupiņu šķirošana, pirmā randiņa ideālo vakariņu pagatavošana, govs slaukšana. Sacensību uzvarētāju noteikšanas procesu vadīja televīzijas personība Valters Krauze. Tiešām – no sirds jautri!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+