Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzīvei ieslēgta zaļā gaisma! Horoskops no 7. septembra līdz 18. septembrim0

Foto: Photo book pro/SHUTTERSTOCK

Auns

Auns būs gatavs aktīvi darboties, tomēr jācenšas atturēties no improvizēšanas un situācijas pielāgošanas tam, kā pašam ērtāk. Jāturas pie tā, kā sākumā bija vienojušies. Šajā laikā nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas un strīdēties ar valsts institūciju darbiniekiem. Labvēlīgi apstākļi līgumu slēgšanai un darījumiem. Piemērots laiks veselības sakārtošanai un nostiprināšanai. Var doties tālākā ceļojumā.

Vērsis

Vērsim dzīve ir ieslēgusi zaļo gaismu. Var paņemt brīvdienas un kārtīgi atpūsties vai gluži pretēji — izdarīt to, kas agrāk dažādu iemeslu dēļ bija apstājies. Neatkarīgi no tā, kam par labu tiks izdarīta izvēle, noteikti jāatvēl laiks atpūtai un izklaides pasākumu apmeklēšanai kopā ar ģimeni vai draugiem. Attiecībās jābūt godīgiem un patiesiem, jo jebkuri meli nāks pašam par sliktu.

Dvīņi

Dvīņi jutīs nelielu nogurumu un spēku apsīkumu, tas atstās iespaidu gan uz garastāvokli, gan vēlmi kaut ko darīt. Būs sajūta, ka apstākļi sazvērējušies pret viņu. Jācenšas apvaldīt savu slikto omu, jo tas var radīt sarežģījumus ģimenē un attiecībās ar apkārtējiem. Ieteicams ikdienas darbus neatlikt uz vēlāku laiku. Pašsajūtas uzlabošanai svarīgi ir pietiekami labi izgulēties un relaksējoši ārstnieciskās procedūras.

Vēzis

Vēzim ir labvēlīgi apstākļi, lai, mērķtiecīgi rīkojoties, sasniegtu sev vēlamo rezultātu, tomēr nedrīkst pārvērtēt savus spēkus. Šajā periodā Vēzim ir jābūt gatavam pieņemt lēmumus, kas var prasīt iziet ārpus ierastās komforta zonas. No pieņemtā lēmuma būs atkarīgs, vai iegūs visu, vai arī neko. Nedrīkst pārslogot organismu, jo var rasties mugurkaula vai ceļu locītavu problēmas. Ieteicamas pirts procedūras un masāžas.

Lauva

Lauvam būs sajūta, ka viss rit savu gaitu un nav nekur jāiejaucas. Tā arī patiešām ir, tāpēc var paņemt brīvu nedēļu un ļauties atpūtai un dzīves baudīšanai. Labvēlīgi apstākļi darījumiem un peļņas palielināšanai, tomēr pirms parakstīt līgumu, rūpīgi jāizvērtē visi “par un pret”. Vairāk jāpaļaujas uz savām zināšanām un varēšanu vai jākonsultējas pie attiecīgās jomas speciālista. Piemērots brīdis, lai apciemotu radiniekus.

Jaunava

Jaunavām labs laiks, lai kaut ko izdarītu savā labā, citādi būs garām palaista iespēja un tik drīz no jauna neradīsies. Procesi, kas tiks uzsākti šajā laikā, ar laiku var dot gan stabilus ienākumus, gan drošības sajūtu. Ja bailes no nezināmā ņems virsroku, iespējams, situācija, kurā Jaunavas ir iestrēgušas, turpināsies. Laiks, lai pieņemtu dzīves izaicinājumus un klausītu savai sirdsbalsij.

Svari

Svariem būs jūtams enerģijas kritums, kas savukārt palielinās iekšējo spriedzi, un līdz ar to Svari būs viegli aizkaitināmi. Gribēsies no visiem norobežoties un izbaudīt klusumu. Lai kā arī būtu, jābūt godīgiem pret sevi un citiem, citādi situācija vēl vairāk sarežģīsies. Piemērots laiks ārstnieciskām procedūrām, pastaigām pa rudenīgajām dabas takām un meditācijai. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.

Skorpions

Skorpionam labvēlīgs un veiksmīgs periods, kad var realizēt savas idejas un ieceres. Tā kā viss rit gludi un bez piepūles, tad daudzi palaiž garām labas iespējas, jo ļaujas dzīves plūdumam. Šis ir labvēlīgs laiks jaunu darbu uzsākšanai, līgumu slēgšanai, darījumiem, pirkšanai un pārdošanai, kā arī darba maiņai un algas pielikuma prasīšanai. Brīvajā laikā var doties izbraukumā kopā ar draugiem un gūt jaunus iespaidus.

Strēlnieks

Strēlniekam sajūta, ka darbs sāk traucēt atpūtai un normālam dzīves ritam. Daudz darāmā būs pašiem, un citi vēl lūgs palīdzību. Iekšēju spriedzi radīs tas, ka daudz kas būs ideju līmenī, bet konkrētības pietrūks. Lai mazinātu spriedzi un būtu vieglāk koncentrēties, jārūpējas, lai miegam tiktu veltīts pietiekami daudz laika. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu, slēgt līgumus, kārtot dokumentus un doties brīvdienu ceļojumā.

Mežāzis

Mežāzis arī būs izvilcis veiksmīgo lozi, jo viss nāks viegli un bez īpašas piepūles. Šis ir piemērots laiks savu ideju iedzīvināšanai un realizēšanai. Lai izvairītos no pārslodzes un stresa, pārdomāti jāplāno darbi. Uzsāktie darbi attīstīsies ilgtermiņā un nesīs labu peļņu. Vairāk jānodarbojas ar dažādām sporta aktivitātēm, jo mazkustīgs dzīvesveids novedīs pie veselības problēmām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs jutīsies iztukšots un gribēs atpūsties. Lai mazinātu neapmierinātības sajūtu un spriedzi, ir jānosaka prioritātes un jākoncentrējas uz ikdienā veicamiem darbiem. Piemērots laiks inventarizācijas veikšanai dzīvē un mājā. Iespējams, ka jāsamazina darba apjoms vai kāds no daudzajiem vaļaspriekiem. Nedrīkst savu slikto garastāvokli izgāzt uz citiem. Jāuzturas labi vēdinātās telpās.

Zivis

Zivis gribēs ļauties dzīves plūdumam un paskatīties, kurp tas viņas nes, bet tas savukārt atstās iespaidu uz darba kvalitāti. Sapņaini romantiskais noskaņojums veidos rozā briļļu efektu, kas varētu kļūt par iemeslu kādam dienesta romānam. Lai izvairītos no pašu radītām stresa situācijām, darbi labi jāsaplāno. Ieteicamas organismu attīrošas un tonizējošas procedūras, kā arī vitamīniem bagāta pārtika.

 

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
VIDEO. Kariņš uzticas ministra Pūces spējām novest pašvaldību reformu līdz galam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
14 minūtes
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
3 stundas