Mobilā versija
+2.3°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
2. augusts, 2014
Drukāt

Dzīves baudītājas dziedošā vasara
. Saruna ar Diānu Pīrāgu-Često

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

“Man nekad nav nācis prātā izdomāt sev skatuves vārdu, un latviešiem taču pīrāgi ir tik nozīmīgi,” ar smaidu teic dziedātāja Diāna Pīrāga-Često, kad vēlos noskaidrot, kā pareizi rakstāma viņas uzvārda galotne. Spriedu, ja Diānas mamma ir dziedātāja Olga Pīrāgs, tad arī meitai ir tāda pati uzvārda izskaņa. Taču Diāna paskaidro, ka viņām abām pasēs rakstīts – Pīrāga.

“Mana vectētiņa uzvārds bija Pīrāgs-Pirangs, bet, kad viņš precējās ar manu vecmāmiņu, nolēma paturēt tikai vienu – latvisko uzvārda daļu. Mana dēla pasē rakstīts – Leons Adonis Pīrāgs-Često, jo Francijā bērnam dod ne tikai tēva, bet arī mātes uzvārdu,” pastāsta Diāna.

Par Često kundzi viņa kļuva šā gada 8. martā, apprecoties ar francūzi Frenku. Atceros, ka, lasot šo ziņu par kāzām, nodomāju – vēl viens cilvēks aizbrauks no Latvijas, taču Diāna nav pārcēlusies uz dzīvi Francijā un vismaz tuvākajā laikā to negrasās darīt. Uz Franciju viņa ar ģimeni dodas vien atpūsties, bet franču iecienītās austeres Diānai vēl nav iegaršojušās. Viņa nosaka – tās ir briesmīgas. Vasara ir Diānas ziedu laiks.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+