Mobilā versija
Brīdinājums +16.0°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
2. augusts, 2014
Drukāt

Dzīves baudītājas dziedošā vasara
. Saruna ar Diānu Pīrāgu-Često

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

“Man nekad nav nācis prātā izdomāt sev skatuves vārdu, un latviešiem taču pīrāgi ir tik nozīmīgi,” ar smaidu teic dziedātāja Diāna Pīrāga-Često, kad vēlos noskaidrot, kā pareizi rakstāma viņas uzvārda galotne. Spriedu, ja Diānas mamma ir dziedātāja Olga Pīrāgs, tad arī meitai ir tāda pati uzvārda izskaņa. Taču Diāna paskaidro, ka viņām abām pasēs rakstīts – Pīrāga.

“Mana vectētiņa uzvārds bija Pīrāgs-Pirangs, bet, kad viņš precējās ar manu vecmāmiņu, nolēma paturēt tikai vienu – latvisko uzvārda daļu. Mana dēla pasē rakstīts – Leons Adonis Pīrāgs-Često, jo Francijā bērnam dod ne tikai tēva, bet arī mātes uzvārdu,” pastāsta Diāna.

Par Često kundzi viņa kļuva šā gada 8. martā, apprecoties ar francūzi Frenku. Atceros, ka, lasot šo ziņu par kāzām, nodomāju – vēl viens cilvēks aizbrauks no Latvijas, taču Diāna nav pārcēlusies uz dzīvi Francijā un vismaz tuvākajā laikā to negrasās darīt. Uz Franciju viņa ar ģimeni dodas vien atpūsties, bet franču iecienītās austeres Diānai vēl nav iegaršojušās. Viņa nosaka – tās ir briesmīgas. Vasara ir Diānas ziedu laiks.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+