Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzīves temps kļūs ātrāks, tas radīs spriedi attiecībās un ikdienā: planētu ietekme, Saulei ejot caur Skorpionu zvaigznāju0

Foto: Pexels

No 23. oktobra līdz 22. novembrim Saule atradīsies Skorpiona zodiaka zvaigznājā. Oktobrī dzīves temps paātrināsies, un tas radīs spriedzi gan attiecībās, gan ikdienas gaitās. Oktobra otrajā pusē ieteicams atturēties no lieliem pirkumiem un spontānas rīcības emociju iespaidā, jo tas nesīs zaudējumus. Oktobra beigās jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, it īpaši laika posmā no 24. līdz 31. oktobrim. Novembra pirmajā pusē nav labvēlīgi apstākļi darījumiem un jaunu darbu uzsākšanai.

Jauns Mēness cikls sākas 28. oktobrī plkst. 5.38 Skorpiona zodiaka zvaigznājā. Pilnmēness būs 12. novembrī plkst. 15.34.

Oktobrī un novembrī Merkurs būs Skorpiona zvaigznājā. Tas atmodinās kaisli, kareivīgumu un vēlmi gūt virsroku teju par katru cenu. Līdz ar to jācenšas neļaut vaļu emocijām, jo var izcelties domstarpības. No 31. oktobra līdz 20. novembrim Merkurs šajā gadā veidos pēdējo laika cilpu un atradīsies retrogrādā stāvoklī. Šajā laika posmā, pirms kaut ko dara, vairākkārt jāpārliecinās, ka viss ir pārdomāts. Uz āru lauzīsies agresivitāte un nerēķināšanās ar citiem, tas var novest pie daudziem sarežģījumiem. Ieteicams saglabāt mieru un atturēties no iejaukšanās strīda situācijās, jo viss ātri var mainīties.

Venera līdz novembrim būs Skorpiona zvaigznājā un līdz oktobra vidum būs saspringtos aspektos ar citām planētām. Tas cilvēkā var atmodināt vēlmi izaicinoši uzvesties, atriebties, aizvainot vai nomelnot citus. 1. novembrī Venera no Skorpiona zvaigznāja pāries uz Strēlnieka zvaigznāju. Kopējā situācija uzlabosies, un veselais saprāts ņems virsroku pār instinktiem. Cilvēkiem vairāk interesēs kultūras un izglītojoša rakstura pasākumi. Daudzi sāks domāt par iespējām, kur un kā labāk sagaidīt Ziemassvētkus un Jauno gadu.

Oktobrī un novembra pirmajā pusē Marss būs Svaru zīmē. Tas ļaus elpot brīvāk un mazinās spriedzi starp cilvēkiem. Cilvēki kļūs pielaidīgāki un vairāk meklēs kompromisus. Aktuāli būs ar veselību un sportu saistīti jautājumi. 19. novembrī Marss ieies Skorpiona zvaigznājā. Tā kā tā ir vieta, kur Marsa enerģija ievērojami pieaug, tas var izraisīt dažādas domstarpības starp atšķirīgi domājošiem sabiedrības slāņiem. Iespējami nemieri, streiki un protesta akcijas.

Saistītie raksti

Jupiters turpina savu kustību pa Strēlnieka zīmes trešo trešdaļu. Aktualizēsies kompetences un tiesiskuma jautājumi. Bieži izskanēs tādi vārdi kā pienākums, atbildība, profesionalitāte, izglītība. Sabiedrība arvien vairāk diskutēs par to, cik mēs esam zinoši un izglītoti jautājumos, kas attiecas uz pienākumiem un tiesībām. Iespējamas pārmaiņas tieslietu jomā.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Iezīmēsies jautājumi, kas prasīs tūlītēju rīcību un risināšanu. Padotie arvien vairāk apšaubīs atsevišķu amatpersonu spēju novērtēt situāciju un atbilstoši rīkoties, tāpēc pieprasīs atkāpšanos no amata.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tevi gaida neaizmirstams vakars! Horoskopi 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Brīvo laiku vislabāk izmantot, esot kopā ar tiem, kuri mīļi un dārgi! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tavā galvā šodien dzims grandiozas idejas! Horoskopi 17. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Lecis “RNP” valdes atlaišanu skaidro ar “RS” mēģinājumu iekasēt vairāk nekā 1,2 miljonus eiro
9 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Ceturtdien gaidāms vējains laiks
12 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” piedzīvo sezonas dramatiskāko zaudējumu
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Āgenskalnā uz ielas apvārdo vīrieti, lai nolaupītu mobilo tālruni
7 stundas
RR
Raivo Rosts
Ekonomika
Raivo Rosts: Kā mobilās tehnoloģijas ļauj pelnīt vairāk
13 stundas