×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
5. aprīlis, 2013
Drukāt

Dzīvespriecīgā un sievišķīgā kapteine


Foto - Kristiāns BērentsFoto - Kristiāns Bērents

– Viņa ir meitene ar raksturu un cīņas sparu, – tā pazinēji raksturo florbola kluba “Ķekava” kapteini un līderi, Latvijas izlases spēlētāju GUNDEGU VANCĀNI. Taču ciešā draudzība ar sportu neliedz viņai izskatīties un justies sievišķīgai.


 

– Kad friziere pateica – matos veidos lociņas, man priekā iemirdzējās acis. Iepriekš man bija sacirtoti mati augstskolas izlaidumā. Šī bija tikai otrā reize dzīvē, kad redzēju sevi ar lokainiem matiem. Ikdienā es daudz pārvietojos kājām, tāpēc svarīgi, lai būtu ērti ģērbusies. Ziemā es priekšroku dodu biksēm, bet vasarā velku kleitas un svārkus, tādējādi pie viena nosauļojot arī kājas. Dekoratīvo kosmētiku pārāk daudz nelietoju, vienīgi ar tušas palīdzību izceļu acis. Pūderkrēmu ikdienā neizmantoju, jo, strādājot par sporta skolotāju, iznāk kopā ar bērniem daudz kustēties un tad jau pūderkrēms notecētu pa seju. Kad stiliste man uzklāja košo grimu, es sevi spogulī nepazinu, tik spilgti nekad nebiju krāsota, taču man patika.

 

Mīļas lietas

Zelta ķēdīti ar delfīna kuloniņu man mamma dāvināja, kad beidzu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju. Mammai delfīns saistās ar jaunību, jautrību, un vēlējās, lai es nezaudētu sev raksturīgo dzīvesprieku. Šis kuloniņš vienmēr ir kopā ar mani.

Spēlētājas krekls ar divdesmito numuru ir piemiņa no iepriekšējā pasaules čempionāta florbolā, kas risinājās Šveicē. Mēs jau gribējām pakāpties augstāk, bet tālāk par septīto vietu netikām.

Gaisīgā rozā šallīte ir dāvana no māsas dzimšanas dienā, ko viņa man pasniedza brauciena laikā uz Vāciju. Es attapos, ka man nav līdzi šalles, un māsai vairs nebija jālauza galva, ko man dāvināt.

Grupas “Instrumenti” mūzikas albums jebkurā laikā man sniedz vajadzīgās emocijas. Par grupas fani kļuvu, pirmo reizi klausoties viņu muzicēšanu “dzīvajā” veidā.

 

Akcenti

Gundegas mati ieguva piesātinātu šokolādes krāsas toni ar rubīna krāsas šķipsniņām. Matu garums netika būtiski saīsināts, vien piešķirta forma matu galiem, tādējādi tos padarot apjomīgākus.

Grims tika veidots piecdesmito gadu stilā, ko panāca, iezīmējot ar laineri skropstas augšējo plakstiņu un koši sarkani krāsotām lūpām. Kā stiliste piebilda – piecdesmitajos gados sievietes pat pirms gulētiešanas krāsoja spilgtas lūpas.

Melnajam bikškostīmam ar ziedu rakstu sievišķību un eleganci uzsver volāns, kas izdaiļo žaketes apakšējo malu. Par aksesuāru kalpo piespraude ar krabīti.

Koķetīgais tēls ar matu rotu, mežģīņu cimdiņiem un sarkano žaketi ieturēts četrdesmito un piecdesmito gadu starpposma stilā. Šāds tērps piemērots, dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu.

Brīvā laika pavadīšanas apģērbam jābūt ērtam. Šajā gadījumā tās ir melnas džinsa bikses ar ādas ielaidumiem sānos, balta blūze, kurai virsū uzvilkts parupja adījuma krēmkrāsas džemperis ar spīdumiņu un šņorējamas bezpapēžu kurpes.

Pēdējais apģērbs – brūnās bikses un džemperis ir no Gundegas pašas garderobes.

 

Ieteikumi
St1

Gundegai labi izskatās auduma bikses ar sašaurinātiem galiem. Stiliste uzskata, ka viņai lieliski piestāv bikškostīmi. Pateicoties izteiksmīgajai lūpu formai, viņa droši var atļauties tās krāsot spilgti sarkanā krāsā.

 

Ieguvumi

– Guvu labu pieredzi, apmeklējot veikalus kopā ar stilisti un izvēloties man atbilstošu apģērbu. Es pati tā neprastu salikt kopā vairākas lietas. Man ir smalka miesas uzbūve un lielveikalos piedāvātajos apģērbos es vienkārši pazūdu. Stiliste man ieteica izmantot šuvējas pakalpojumus. Labāk pašūt divas skaistas kleitas, nevis nopirkt piecas tādas nekādas veikalā. Pēc šī jaukā pasākuma man bija jādodas uz florbola spēli, bet grims saglabājās tāds, kāds bija pēc uzklāšanas. Dzirdēju daudz komplimentu par savu izskatu un pēc spēles devos paballēties. Domāju, ja tik skaisti izskatos, tas jāizmanto uz pilnu klapi.

 

Pārvērtību komanda

Stiliste Kristīne Rāmule

Friziere Karīna Klēvere, tālr. 26351296, 67333350, salons “Double Sun”, Antonijas 12, Rīga

Fotogrāfs Kristians Bērents (studija “Akcents”).

Tērpi no veikaliem: “Monton”, apavi “NS Kings”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+