×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
5. augusts, 2012
Drukāt

Dzīvespriecīgi, sievišķīgi un ērti. Aktrises Ingas Siliņas stils

Aktrise INGA SILIŅA aizvadījusi piecus darba cēlienus Valmieras Drāmas teātrī un patlaban ļaujas atpūtai, krājot spēkus nākamajai teātra sezonai. Pirms diviem gadiem viņa ieguva Latvijas teātra balvu kā labākā gada aktrise otrā plāna lomā izrādē “Vīns un nezāles”.

 

Teātrī šo gadu laikā Inga spēlējusi daudzās izrādēs, bet tādu īstenu atpazīstamību mūsu aktieri gūst, filmējoties pašmāju seriālos. Pirmo pieredzi jaunā aktrise guva, filmējoties seriālā “Likteņa līdumnieki”, kurā atveidoja Aiju. Bet pagājušajā sezonā skatītāji viņu iepazina kā Laumu LNT kanālā demonstrētajā seriālā “Tikai nesaki man bizū”. Man šķiet, ka arī dzīvē Inga līdzinās Laumiņai – ar savu meitenīgumu, trauslumu un gaišumu.

 

Viņas drēbju skapī valda sievišķīga gaisotne, bet pēdējā laikā Inga vairāk piedomājot pie tā, lai apģērbs būtu ērts un darināts no dabiskiem materiāliem. Ingai nepatīk doties uz veikalu, lai iepirktos ar konkrētu mērķi. Ja pēkšņi ierauga, ka tas ir viņas tērps, tad arī to iegādājas, un nav nozīmes, kādā veikalā, kādā pilsētā vai kādā valstī tas pirkts. Galeriju ar Ingas iecienītajiem apģērbiem vari aplūkot šeit.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+