Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzīvesprieks modīsies! Horoskopi no 23. maija līdz 5. jūnijam0

Foto: Pixabay

Auns

Jākoncentrējas uz tiešajiem pienākumiem, jo jūnija sākumā būs dažādi neparedzēti notikumi, kas prasīs vairāk laika. Šā iemesla dēļ kavēsies plānotie darbi un tas radīs spriedzi. Lēnām, bet stabili kārtosies darījumi un naudas lietas. Maija beigās uzmanība jāpievērš pašsajūtai un veselības stāvoklim, jo var saasināties vecās kaites. Piemērots laiks nelielām ekskursijām, pārgājieniem un redzesloka paplašināšanai..

Vērsis

Pakāpeniski atgriezīsies dzīvesprieks un vēlme darboties. Entuziasms būs lielāks nekā reālais spēks, lai īstenotu visas ieceres, tāpēc pārdomāti jāplāno darbi. Vēlams, lai darbi mītos ar nelieliem atpūtas brīžiem. Piemērots laiks, lai noteiktu plānus ilgākam laika periodam, saliktu punktus uz “i” un veiktu inventarizāciju mājā un savā dzīvē. Jāstiprina imūnsistēma un pietiekami labi jāizguļas.

Dvīņi

Izjutīs iekšēju spriedzi un neapmierinātību, jo būs sajūta, ka apkārtējie viņos neklausās, bet uzspiež savu gribu. Šī iemesla dēļ ik pa brīdim Dvīņi var reaģēt diezgan agresīvi un pat kļūt rupji. Lai mazinātu šādu situāciju iespējamību, ieteicams vairāk pievērsties tiem darbiem, kurus var veikt bez citu palīdzības. Piemērots laiks pastaigām un sporta aktivitātēm dabā. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus.

Vēzis

Būs gatavs sekot principam – visu vai neko. Pirms pieņemt lēmumu kardināli rīkoties, jāapsver visi par un pret, jo šajā brīdī vairāk ir iespēju zaudēt nekā iegūt. Lai labāk būtu iespējams izprast situāciju, ieteicams doties tālākā ceļojumā vai ekskursijā, lai uz notiekošo paraudzītos no malas. Pārdomāti jāplāno izdevumi un jāizvairās no akcijas preču iegādes. Brīvo laiku būs patīkami pavadīt kopā ar draugiem.

Lauva

Viss būs atkarīgs no sirdslietām – ja šajā jomā valdīs harmonija, tad veiksies arī visās pārējās jomās, jā ne – būs spriedze un ne viena vien konfliktsituācija gan mājās, gan darbā. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizrunā sasāpējušie jautājumi un jāuzklausa visu situācijā iesaistīto viedoklis. Piemērots laiks darījumiem un peļņas gūšanai. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar ģimeni un sev tuviem cilvēkiem.

Jaunava

Pirms sākt palīdzēt citiem, jāpārliecinās, ka ir pareizi sapratusi citu vēlmes. Paļaujoties tikai uz paša pieredzi, var nonākt nepatīkamās situācijās. Šajā periodā nav ieteicams slēgt līgumus, veikt lielus pirkumus un mainīt darbu, jo jebkurš jauns sākums prasīs papildu izdevumus. Šis ir piemērots laiks sevis pilnveidošanai profesionālā jomā, tāpēc ieteicams apmeklēt izglītojošus pasākumus un kursus.

Svari

Nepieciešamas pārmaiņas ikdienas dzīvē. Neliela adrenalīna deva un jaunas vēsmas atjaunos dzīvesprieku un dos jaunas idejas. Piemērots laiks, lai izvērtētu un dažas lietas no savas dzīves atlaistu uz visiem laikiem. Dzīvē ir brīži, kad jāpieliek punkts, lai virzītos tālāk. Nav ieteicams lietot alkoholu un citas apreibinošas vielas. Jābūt uzmanīgiem ūdens tuvumā un uz ūdens, jo ir paaugstināts risks gūt traumas.

Skorpions

Veiksies darbi un biznesa lietas. Kaut arī viss rit savu gaitu bez lieliem sarežģījumiem, tomēr nedrīkst ļauties pašplūsmai. Gan dažādu veidu partnerattiecībās, gan sirdslietās iespējami pārpratumi, tāpēc jācenšas izvairīties no divdomīgiem tekstiem un uzvedības. Tā kā būs jūtams spēku apsīkums, jācenšas darbus plānot tā, lai nav jebkāda veida pārslodzes, jo tas atstās iespaidu uz pašsajūtu un veselību.

Strēlnieks

Līdz jūnijam vēl ir labvēlīgi apstākļi, lai realizētu savas ieceres. Jūnijā būs jūtamas aizķeršanās un kavēšanās, tāpēc tas veidos iekšēju spriedzi, kas var pāraugt dusmu izvirdumā. Lai taupītu spēkus, ieteicams pārdomāti plānot darbus. Piemērots laiks sevis pilnveidošanai, meditācijām, relaksējošām procedūrām un atvaļinājumam. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

Mežāzis

Labvēlīgi apstākļi savu plānu un ieceru īstenošanai. Šajā laikā svarīgi ir rīkoties, jo būs daudz iespēju un palīgu, lai realizētu jau ilgāku laiku atliktus projektus. Lai izvairītos no sakāpinātas emocionalitātes, jāgādā, lai tiktu veltīts laiks atpūtai un miegam, pretējā gadījumā veidosies Mežāzim raksturīgais sarkasms, kas atstās nelabvēlīgu iespaidu gan uz pašu, gan apkārtējiem.

Ūdensvīrs

Veiksies darbos, darījumos un biznesā. Jomās, kas saistītas ar ārējo izskatu, sirdslietām un vaļaspriekiem, ne viss būs tā, kā gribētos. Jāatceras, ka alternatīvas pastāv vienmēr, tāpēc nav jāieciklējas uz kaut ko vienu. Nav piemērots laiks jaunu projektu uzsākšanai, jo viss vēl mainīsies, tāpēc ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām. Brīvo laiku patīkamāk būs pavadīt kopā ar bērniem vai domubiedriem.

Zivis

Kaut arī ārā ir pavasaris un tā iespaidā rodas daudz un dažādas idejas, tomēr Zivīm vairāk laika un uzmanības jāvelta ģimenei un mājai. Attiecības ģimenē ir pamatu pamats tam, lai veiktos arī pārējās dzīves jomās. Šajā periodā pārdomāti jāplāno pirkumi, jo var rasties neparedzēti izdevumi. Piemērots laiks mājas un darba vietas atbrīvošanai no nevajadzīgām lietām un veciem krāmiem. Vispirms darbs un tikai tad atpūta.

LA.lv