Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
16. maijs, 2017
Drukāt

Slepkavība Rīgas pagalmā: dzīvība izdzisa pēc trīs šāvieniem (1)

Slepkavības vieta. Ekrānšāviņš no "Degpunktā" sižeta.Slepkavības vieta. Ekrānšāviņš no "Degpunktā" sižeta.

Pagājušās darba nedēļas izskaņā Rīgā, Valdemāra ielas daudzdzīvokļu nama pagalmā notika pēdējā laika skaļākā slepkavība – gaišā dienas laikā ar trīs mērķtiecīgi raidītiem šāvieniem krūtīs nogalināta 36 gadus veca sieviete.

Raidījuma “Degpunktā” uzrunātie vietējie iedzīvotāji pievakarē pie vienas no kāpņu telpām redzēja nogalināto. Policisti esot ieradušies ātrāk, nekā vietējie paspējuši aptvert, kas īsti noticis.

Atsaucoties uz policiju, “Degpunktā” vēsta, ka sieviete par upuri nav kļuvusi nejauši un ar šo noziegumu varētu būt saistīta kāda 35 gadus veca sieviete. Ierocis, kurš, visticamāk, izmantots uzbrukumā, ir 2016. gadā legāli iegādāts un reģistrēts, uz šobrīd aizdomās turētās sievietes vārda. Viņa nekad iepriekš nebija nonākusi policistu redzeslokā.

Likumsargi neatklāj iespējamo nozieguma motīvu, kas aizturēto pamudinājis šādi rīkoties. Tiek atklāts, ka sieviete pirms kāda laika zaudējusi darbu.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+