×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. novembris, 2015
Drukāt

“Dzīvnieku brīvība” atceļ plānotos protestus pie Rīgas cirka

Foto-LETAFoto-LETA

Sakarā ar traģiskajiem notikumiem Parīzē organizācija “Dzīvnieku brīvība” atceļ sestdien, 14.novembrī, un svētdien plānotos protestus pie Rīgas cirka, aģentūra BNS uzzināja biedrībā.

Biedrības pārstāvji izsaka visdziļāko līdzjūtību Francijas iedzīvotājiem.

Aģentūra BNS ziņoja, ka Teroraktos Francijas galvaspilsētā Parīzē piektdienas vakarā un sestdienas naktī nogalināti vairāk nekā 100 cilvēku un apmēram 200 ievainoti,  un domājams, ka uzbrukumus sarīkojuši islāmisti.

Visā Francijā izsludināts ārkārtas stāvoklis un slēgtas valsts robežas.

Tāpat ziņots, ka Organizācijas “Dzīvnieku brīvība” rīkotajā protesta akcijā pie Rīgas cirka piektdienas vakarā pulcējušies aptuveni 80 cilvēki. Sanākušie rokās tur plakātus ar uzrakstiem “Skumjākais šovs pasaulē”, “Cirkam jā, bet bez dzīvniekiem”, “Dzīvnieku mājas nav sprostā”. Protestētāji paņēmuši līdzi arī skaļruni, izmantojot kuru stāsta par nelabvēlīgajiem apstākļiem ar kuriem nākas saskarties dzīvniekiem cirka izrādēs.

Protestētāji pie cirka ēkas izveidojuši arī aleju, cauri kurai iet garāmgājēji. Savukārt kāda protestētāja atrodas būrī, lai tādējādi demonstrētu dzīvnieku ciešanas cirka izrāžu laikā. Vēl protestētāji izvietojuši televizoru, kurā demonstrē pret dzīvniekiem vērstu vardarbību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+