×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2014
Drukāt

Dzīvnieku pēdu pētīšanā aizrāvušos mednieku soda par robežjoslas pārkāpumu

Ziemas ainavas

No sniega smaguma un ledus svara noliekušies koki pār lauku ceļu.

Lavošnieku robežapsardzības nodaļas robežsargi svētdien sodījuši kādu vietējo mednieku, kurš, dodoties skatīties meža dzīvnieku pēdas, pārkāpis robežjoslu, portālu “LA.lv” informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Viņa klāsta, ka robežsargi svētdien apsekojot Latvijas–Krievijas valsts robežu, robežas joslā konstatēja cilvēka pēdu celiņu. Apstākļu noskaidrošanā robežsargi atklājuši, ka pēdas atstājis vietējais mednieks, kurš šajā robežposmā aizgājis apskatīties meža dzīvnieku pēdas un pārvietojies pa robežas joslu.

Medniekam par valsts robežas joslas režīma pārkāpšanu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Par šādu pārkāpumu saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 210 eiro.

Pozņaka atzīmē, ka saskaņā ar Latvijas Republikas valsts robežas likumu personu uzturēšanās valsts robežas joslā ir aizliegta, izņemot gadījumus, kad tā saistīta ar robežuzraudzību vai valsts sauszemes robežas, tās nostiprinājuma būvju un elementu un valsts robežas joslas uzturēšanas un atjaunošanas darbiem un citiem.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7.2
Alūksne +5.8
Daugavpils +10
Saldus +5
Liepāja +4.4
Jelgava +7
Ventspils +5.1
Limbaži +6
Madona +7
Rēzekne +7
Draugiem Facebook Twitter Google+