×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2012
Drukāt

Dzīvojam blakus “Eņģeļu mājai”

anastasija

– Kad sabrauc aktieri un filmētāji, nav kur mašīnu nolikt, – smejas Anastasija Cildermane (27), kura kopā ar vīru Egmontu Cildermani (29) kopš janvāra dzīvo jaunā projekta ēkā “Jaunā Teika”. Kamēr blakus mājā norisinās televīzijas seriāla “Eņģeļu māja” dramatiskā darbība, Cildermaņu dzīvoklī valda silta omulība. Vēl siltāku to vērš prieks par savu pirmo mājokli. Pašiem savu.

 

Skaties interjeru bildēs ŠEIT.

Anastasija strādā kompānijā “Octagon branding”, kas izstrādā iepakojuma dizainu, veido klipus un mājas lapas. Egmonts ir tirdzniecības pārstāvis AS “Hanzas maiznīca” un brīvajos brīžos aizrautīgi spēlē galda tenisu. Kad ciemojamies, viņš ir sacensībās. Nupat ar komandu “Namejs” Latvijas Republikas komandu spēlēs izcīnījuši sudraba medaļu. Trešais iemītnieks kaķene Kača ķer akvārija zivtiņas. Tā viņai pašai šķiet, bet nagi atkal no-
skrapst gar stiklu.

– Ticējums vēsta, ka jaunās mājās pirmais pa durvīm ir jāielaiž kaķis. Kača pirmo dienu nogulēja zem dīvāna. Bet nu jau ir tik labi iejutusies, ka ieskrienas un slidinās pa grīdu, – smaida mājas māte. – Vēlējāmies dzīvokli kādā no jauno projektu ēkām. Iepatikās gan “Jaunās Teikas” vieta, gan piedāvājums īrēt ar izpirkuma tiesībām. Tā jaunām ģimenēm ir liela pretimnākšana, jo nevajag sākuma iemaksas.

 

Iepatikās gan “Jaunās Teikas” vieta, gan piedāvājums īrēt ar izpirkuma tiesībām. Tā jaunām ģimenēm ir liela pretimnākšana, jo nevajag sākuma iemaksas.

 

Lai izraudzītos savu, izstaigājām daudzus dzīvokļus. Izvēlējāmies šo plašās panorāmas dēļ. Nolēmām dzīvot ziemeļu pusē, jo bijām dzirdējuši, ka dienvidpuses dzīvokļu iemītniekiem vasaras svelmē jāglābjas no saules aiz bieziem aizkariem. Lai novērtētu, vai māja ir uzcelta kvalitatīvi, ņēmām līdzi savu vedējmāti ar vedējtēvu, jo viņš saprot celtniecības lietas. 
Nams1-ak

Esam arī ļoti apmierināti ar komunālo pakalpojumu izmaksām. Par plašo 15 kvadrātmetru lodžiju nav jāmaksā. Elektrībai un apkurei ir skaitītāji, turklāt radiatorus var noregulēt, lai siltums būtu, kādu vēlamies. Martā par apkuri samaksājām nepilnus 10 latus! Būvkompānija ir izveidojusi portālu “Jaunās Teikas” namu iedzīvotājiem, kur katrs var vai nu kaut ko pajautāt, vai paziņot. Reiz spēcīgs vējš uz kāda balkona bija atpūtis mēteli no cita stāva. Šo ziņu izlasījis, īpašnieks laimīgi atrada pazudušo mantu.

Anastasija sapņojusi par dzīvokli, kur viesistaba būtu savienota ar virtuves zonu, un par lielu vannas istabu. Un tas viss te ir. Ērtajā virtuvē saimniece aizraujas ar kulināriju. Nesen pagatavojusi gardu ēdienu “Iereibusi vista” – ceptu cepeškrāsnī alus mērcē. Vidū starp darba virsmu un skapīšiem aiz stikla sienas redzama Šveices ainava. Kāpēc tieši tā? Par kalniem labāki var būt vienīgi kalni, smej Anastasija un atklāj, ka abi ar vīru ir lieli ceļotāji. Sevišķi mīļa kļuvusi Šveice. Kamēr aplūkojam Anastasijas gatavotos dekorus, viņa stāsta par iecerēm – viesistabā aiz dīvāna būs liels galds ar krēsliem, taps arī lete virtuves zonā un trešajā istabā reiz skanēs bērnu balsis. Bet visu lēnām un pamazām.

 

 

 

 

Uzziņa

• Aizkaru dizains – Tamāra Kuzika, audumi no salona “Audumi Plus”

• Virtuves iekārta, iebūvējamie skapji, plaukti – firma “Vailerta”

• Gulta, dīvāns – veikals “Dole”

• Lustra – veikals “Cenu klubs”

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+