×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
1. septembris, 2013
Drukāt

Dzīvojamā mājā Rīgā nobrūk balkona margas; viens cilvēks smagi cietis

IlustratīvsFoto-LETAIlustratīvsFoto-LETA

Rīgā no kādas dzīvojamās mājas nobrucis trešā stāva balkons, konstrukcija skārusi balkonu stāvu zemāk, par negadījumu pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Glābēji notikuma vietā noņēmuši konstrukciju, lai tā neapdraudētu apkārtējos. Pēc dienesta sniegtās informācijas negadījums noticis Dzirciema ielā 39.

Ātrās palīdzības pārstāve Ilze Bukša sacīja, ka negadījuma rezultātā slimnīcā ir nogādāts viens vīrietis, kurš ieguvis smagas traumas. Sīkākas informācijas par negadījuma apstākļiem, mediķiem nebija.

Rīgas domnieks Valdis Gavars (“Vienotība”) svētdien paziņojumā medijiem norāda, ka bīstamais negadījums Dzirciema ielā izraisa satraukuma pilnas pārdomas par namu apsaimniekošanas kvalitāti Rīgā. Viņaprāt, negadījums apliecina gan konkrētā dzīvokļa iedzīvotāju nepietiekamo ieinteresētību un atbildības trūkumu, gan “Rīgas Namu pārvaldnieka” nepietiekami rūpīgo nama apsaimniekošanu un apsekošanu. Viņaprāt, varējuši rīkoties arī kaimiņi, kuri redzēja bīstamo balkonu. “Ja arī pie konkrētā apsaimniekotāja nevarēja rast dzirdīgas ausis, ir jāvēršas pašvaldībā, Mājokļu un vides departamentā pēc palīdzības,” norāda domnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+