Latvijā
Novados

Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Daugavpilī cietis cilvēks0

Foto – LETA

Vakar dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Daugavpilī cietis cilvēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukumu uz Aptiekas ielu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā, ugunsdzēsēji glābēji saņēma plkst. 20.27.Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg grīda un malka 1m2 platībā. No piedūmotās mājas ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 21.01 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, riepas, sadzīves tehnika, grīda, šķūnis un saimniecības tehnika, saimniecības ēka, sodrēji trīs dzīvojamo ēku dūmvados, divas reizes dega pērnā zāle un divos gadījumos dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā saņemti seši izsaukumi, kas saistīti ar nepareizu apkures sistēmas ekspluatāciju un tās dēļ dzīvojamās mājās radies sadūmojums. VUGD aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus, lai savlaicīgi novērstu ugunsgrēka draudus

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 62 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu un 29 uz glābšanas darbu veikšanu, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi.

LA.lv