Latvijā
Rīga

Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rīgā cietis cilvēks 16


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto LETA

Vakar dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Rīgā cietis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukumu uz Āgenskalna ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums ugunsdzēsēji saņēma plkst. 20.15.Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pirmā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 0,2m2 platībā. Mēģinot dzēst ugunsgrēku paša spēkiem, cieta vīrietis, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Savukārt šorīt plkst. 5.23 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Salacgrīvas novada Liepupes pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg pusotrstāvu dzīvojamās mājas jumts 130m2 platībā. Plkst. 7.25 ugunsgrēks lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, dīvāns, sadzīves tehnika, elektrības skaitītājs, vieglā automašīna, garāža un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Vīlandes ielā Rīgā no mucas izcēla divus mazus kaķēnus un nogādāja veterinārajā klīnikā, Robežu ielā Rēzeknē dzīvojamā mājā atradās čūska, kura tika notverta un palaista brīvībā, Ogres novada Suntažu pagastā no koka tika nocelts kaķis, bet Krāslavas novada Kaplavas pagastā tika atbrīvots stārķis, kuram slazdā bija iesprūdusi kāja.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 34 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

LA.lv