Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. jūnijs, 2016
Drukāt

Dzīvojamo māju ugunsgrēkos Stabu ielā cietuši divi cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā naktī divu dažādu dzīvojamo māju ugunsgrēkos Rīgā, Stabu ielā, cietuši divi cilvēki.

Pirmais izsaukums uz ugunsgrēku daudzstāvu dzīvojamā mājā Stabu ielā tika saņemts ap plkst.1.40 naktī. Sešu stāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega grīda, logi un mēbeles 20 kvadrātmetru platībā, bet ceturtā stāva dzīvoklī degusi grīda un logs 10 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā ar degšanas produktiem saindējies aptuveni 17 gadus vecs jaunietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Savukārt otrs izsaukums jau uz citu dzīvojamo māju Stabu ielā saņemts šorīt ap plkst.5. Tur astoņu kvadrātmetru platībā starp trešo un ceturto stāvu dedzis pārsegums. Ar degšanas produktiem saindējusies un slimnīcā nogādāta 59 gadus veca sieviete.

Savukārt Ropažu novada Lielkauguros vakar degusi klēts 120 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cietis aptuveni 60 gadus vecs vīrietis, kurš guvis apdegumus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 89 izsaukumi, no tiem 54 bijuši uz ugunsgrēkiem, 26 – uz glābšanas darbiem, bet deviņi bijuši maldinājumi.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+