Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
28. maijs, 2014
Drukāt

Dzīvoklī Balvos notikusi noplūdušas gāzes eksplozija

LETALETA

Vakar pēcpusdienā kādā dzīvoklī Balvos noplūdusi gāze un notikusi eksplozija. Dzīvoklī noplūdusi gāze, kas eksplodējusi. Izsisti logu stikli un bojāti logu rāmji.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), plkst.17.19 saņemts izsaukums uz kādu daudzstāvu dzīvojamo māju Raiņa ielā, kur piecstāvu mājas 4.stāva dzīvoklī notikusi gāzes eksplozija.

Kā pastāstīja Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Operatīvās vadības nodaļas inspektore Baiba Kokina, negadījums noticis ap plkst.17.12 ēdiena gatavošanas laikā.

Lai arī 1932.gadā dzimušajai sievietei, kas tobrīd atradās dzīvoklī un gatavoja ēst, redzamu traumu nebija, sirmgalve nogādāta slimnīcā profilaktiskajai apskatei.

Policija sākusi pārbaudi, tiek skaidroti notikušā apstākļi un iemesli.

Dzīvojamā ēkā bijusi centralizētā gāzes apgāde.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD reģistrēti 34 izsaukumi, no tiem 15 uz ugunsgrēkiem.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (19)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+