×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
19. februāris, 2017
Drukāt

Dzīvoklī Grīziņkalnā miris jauns vīrietis, kaimiņiem aizdomas par slepkavību (2)

Ekrānšāviņš no GoogleMaps.comEkrānšāviņš no GoogleMaps.com

Jāņa Asara ielas 16. namā pirms dažām dienām gājis bojā kāds jauns puisis, ziņo raidījums “Degpunktā”. Mājas iedzīvotāji par to uzzinājuši, kad kādu dienu sētā iebraukušas vairākas policijas ekipāžas.

Aizzīmogotās durvis liecina, ka jaunā vīrieša nāve bijusi saistīta ar vardarbību; kaimiņi, kuri puisi kopumā raksturo pozitīvi, pieļauj iespēju, ka viņš noslepkavots narkotiku vai naudas dēļ. Īpašas aizdomas mājas iedzīvotājiem radījusi jauna sieviete, kas bijušo kaimiņu bieži apmeklējusi, būdama jūtamā reibumā. Mājinieki domā, ka viņa varēja uzsēdināt draugu uz adatas, vai iesaistīt netīros darījumos.

Kā norāda vietējie, Lienes ielas rajonā un Grīziņkalnā kopumā traģiski un krimināli notikumi nav neparasta parādība – vai ik nedēļu te iet bojā kāds jauns cilvēks.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas ir tik nožēlojami! Atbildēt

    Kā norāda vietējie, Lienes ielas rajonā un Grīziņkalnā kopumā traģiski un krimināli notikumi nav neparasta parādība – vai ik nedēļu te iet bojā kāds jauns cilvēks.
    =====================
    Rīgā ir 2 policijas – Valsts policija un Pašvaldības policija – bet KATRU dienu krimināla rezultātā iet bojā Latvijas cilvēki … Menti sabrauc ar entajiem auto, kad iedzīvotāji ziņo pat KĀRTĒJO …līķi(sorry!) …
    Ir par IMPOTENTIEM, lai veiktu reidus pa Rīgas melnajiem punktiem …Nožēlojami skatīties kā TREKNS ments knapi spējīgs uzlīmē soda kvīti uz auto priekšējās stikla …

  2. Ušakovam un Tventijam nauda pietiek tika visādiem dzanušķānu pētījumiem un nano-ūdeņiem, bet ne pastāvīgām policijas patruļām šajā kriminogēnajā rajonā ar Ušakovam/Tventijam “neredzamajiem” prostitūtu paneļiem, alkohola un narkotiku točkām.

Draugiem Facebook Twitter Google+