×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. janvāris, 2017
Drukāt

Dzīvoklī Juglā nenoskaidrotos apstākļos miris zīdainītis (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Trešdienas rītā kādā dzīvoklī Rīgas mikrorajonā Juglā tika konstatēts septiņus mēnešus veca puisīša līķis bez vardarbīgas nāves pazīmēm, šodien ziņo Valsts policija.

Trešdien, 25. janvārī, ap pulksten 11 no rīta Valsts policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka kādā dzīvoklī ir konstatēts septiņus mēnešus veca puisīša līķis.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirkņa policisti. VP pārstāve Gita Gžibovska informēja, va vecāki atradušies kopā ar bērnu, taču 12 stundu laikā, no otrdienas desmitiem vakarā līdz trešdienas desmitiem rītā, nebija pievērsuši mazulim uzmanību. Agri no rīta tēvs aizgājis uz darbu un nav piegājis pie dēla. Vēlāk, ap desmitiem no rīta, māte attapās, ka bērns ir ļoti kluss. Māte pie viņa piegājusi un konstatējusi, ka mazulis ir bez dzīvības pazīmēm, pēc kā izsaukusi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Sākotnējā informācija liecina, ka bērna nāve nav bijusi vardarbīga. Tomēr galīgais ekspertīzes atzinums vēl nav saņemts. Saistībā ar notikušo Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu.

1993. gadā dzimušajai bērna mātei ir atņemtas vecāku aprūpes tiesības par abiem pārējiem bērniem, kuri arī ir mazgadīgi. Vecākie bērni šobrīd šajā ģimenē nedzīvo.

Bērna vecāki iepriekš nav sodīti.

Par notikušo Valsts policija informējusi sociālo dienestu un bāriņtiesu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāpēc šādām SLIMĀM mātēm ir atļauts laist pasaulē n-tos bērnus??!
    Ko brīnāmies, ka sabiedrība slima?! Tas jārisina Valsts līmenī, nebūs te līdzēts ar līdzcilvēku iejaukšanos.

Draugiem Facebook Twitter Google+