×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
28. marts, 2017
Drukāt

Dzīvoklī pavērās neparasts skats: kontrabandists “pārsteidzis” policiju (3)

Kontravabdas cigaretes. Foto - Valsts policija.Kontravabdas cigaretes. Foto - Valsts policija.

Policijai pārbaudot informāciju par kādu vīrieti, kurš savā dzīvoklī Rīgā, Āgenskalnā, uzglabā nelegālās cigaretes un tās tirgo, vīrieša dzīvesvietā pavēries neparasts skats, un kopumā atsavinātas 394 060 kontrabandas cigaretes.

27. martā ap pusdienas laiku Rīgas Zemgales iecirkņa policisti ieradās vīrieša dzīvoklī, kas atrodas daudzdzīvokļu nama pirmajā stāvā. Saimnieks atvēra policistiem durvis. Ieejot dzīvoklī, skatam pavērās neparasts skats – visi istabas stūri un plaukti bija piekrāmēti ar nelegālajām cigaretēm. Telpā atradās visdažādāko marku cigaretes – “Winston”, “Kiss”, “Bayron” un citas. Uz daļas no cigarešu paciņām bija Baltkrievijas, Krievijas un Čehijas akcīzes markas, savukārt uz daļas – akcīzes marku nebija vispār.

Lai atsavinātu lielo daudzumu ar nelegālajām cigaretēm, policistiem nācās izmantot četras automašīnas.

Nelegālo smēķu glabātājs ir dzimis 1963. gadā un iepriekš policijas redzeslokā nekad nav nonācis, ne par krimināliem noziegumiem, ne par administratīviem pārkāpumiem.

Pašreizējā informācija liecina, ka nelegālās cigaretes vīrietis pārdevis saviem paziņām.

Jau šobrīd izskatās, ka, visticamāk, tiks uzsākts kriminālprocess, jo atsavināto cigarešu kopējā vērtība varētu sasniegt pat 50 000 līdz 60 000 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Gribesu redzet vai visas lidz pedejai pacinai tiks iznicinatas

  2. Šie vīri strādāja diemžēl izvēle bija kritusi uz biznesu, kur Valsts un Vienotība ar pārējām partijām necieš konkurenci. Valstij ir pistoles, automāti, policisti un stukači. Nevienlīdzīgā cīņā vienkāršais cilvēks zaudēja. Tomēr – viņš mēģināja, jo, kā zināms, zem stāvoša akmens ūdens netek. Lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
    Starp citu – variants, ko darīt, ja pēc svētkiem maciņā caurvējš svilpo. Ar loterijām aizraujos jau 5-6 gadus (pārsvarā iegādājos Super Bingo biļetes) un ne reizi šo gadu laikā man tā arī nebija sanācis uzvarēt. Un tas viss līdz brīdim, kad uzgāju loto brokeri, kurš savu klientu – biļešu pircēju interesēs izstrādājis un piedāvā statistikā balstītu aplikāciju (var atrast pēc adreses https://
    goo.gl/MQAn8g ), kura analizē pēdējo gadu loterijas rezultātus un iesaka skaitļus, kam ir vislielākās iespējas tikt pie laimestiem. Pirmajā reizē, negribēdama īpaši riskēt ar savu naudu, iegādājos 5-6 dažādas loterijas biļetes un no tām laimējošās bija 4. Tīri neslikti, ņemot vērā, ka nekad nebiju laimējusi un te piepeši esmu par 850 € bagātāka 🙂 Šobrīd arī, no visām biļetēm, ko iegādājos, 70-80% laimē dažādus laimestus.

  3. Muļķis pats ielaida poličus (fool)

Draugiem Facebook Twitter Google+