Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
22. februāris, 2016
Drukāt

Dzīvoklī Raņķa dambī atrastas cilvēka mumificējušās mirstīgās atliekas (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pašvaldībai piederošā dzīvoklī uzņēmuma “Rīgas namu pārvaldnieks” apsaimniekotā namā Raņķa dambī 7 atrastas mumificējušās cilvēka mirstīgās atliekas. Ir aizdomas, ka tās dzīvoklī atradušās piecus sešus gadus, informē pilsētas pašvaldībā.

“Rīgas namu pārvaldnieks” jau 2013.gadā vērsies tiesā pret dzīvoklī deklarēto personu par parādu piedziņu, bet tiesas lēmums joprojām nav pieņemts. Pašlaik parāda summa jau pārsniedz 6000 eiro. Apsaimniekotājs norāda, ka tam nav tiesību patvaļīgi iekļūt dzīvoklī bez atbilstošas sankcijas. Dzīvoklī deklarētā persona bijusi darbaspējīgā vecumā, un varētu pieņemt, ka tā izbraukusi ārpus valsts, piemēram, darba meklējumos.

Šā gada sākumā dzīvokli uzlauzuši zagļi, tad arī, apsekojot dzīvokli, konstatēts, ka tajā atrodas cilvēka mirstīgās atliekas, kuras atpazīt vairs nav iespējams. Pašlaik uzsākts kriminālprocess, lai konstatētu mirušā personību un nāves apstākļus.

Mājokļu un vides departaments norāda, ka šajā situācijā tiks meklēts risinājums parāda apmaksai no pašvaldības līdzekļiem, un pārējiem nama iedzīvotājiem nevajadzēs segt šo mājai uzkrājušos parādu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies zagļiem! Par RNP labāk neizteikties.

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+