Latvijā
Kriminālziņas

Specoperācija Rīgā noslēdzas pēc trīs stundu ilgām pārrunām ar bruņotu vīrieti 1

Ekrānšāviņi no TV3 video

Otrdien, 11. jūlijā, Rīgā notiek policijas specoperācija, raksta portāls “skaties.lv”. TV3 Ziņu operatoram izdevies nofilmēt, kā ēkā Ieriķu ielā 13 gatavojas iebrukt īpašo uzdevumu vienība.

Sākotnēji ap notikuma vietu bija bloķēta satiksme. Saskaņā ar neoficiālu informāciju, dzīvojamās ēkas pirmajā stāvā iebarikādējies kāds vīrietis. Valsts policijā TV3 ziņām apstiprināja, ka izsaukums saņemts ap plkst.16. Tika ziņots, ka šai ēkā atrodas agresīvi noskaņots vīrietis, kurš, iespējams, ir alkohola reibumā, un viņa rīcībā esot ierocis.

Neoficiāla informācija liecina, ka bez agresīvā vīrieša telpās atrodas vēl kāds. Lai gan ar vīrieti tiek veiktas pārrunas, Policijā apgalvo, ka apkārtējiem briesmas nedraud.

Atsaucoties uz Valsts policijas (VP) pārstāvi Simonu Grāvīti, aģentūra LETA ziņo, ka policijas pārstāvji veikuši pārrunas ar, iespējams, bruņoto un alkohola reibumā esošo vīrieti.

Lūgta komentēt, vai dzīvoklī varētu būt vēl arī citas personas, piemēram, vīrieša ģimenes locekļi, Grāvīte teica, ka policijā šāda informācija patlaban nav apstiprināta. Savukārt jautāta par personu, kas izsauca policiju, informējot par dzīvoklī ieslēgušos agresīvo vīrieti, VP pārstāve sacīja, ka šādu informāciju viņa nevar atklāt.

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka patlaban notikuma vietā nav izveidojusies bīstama situācija, kas varētu kaitēt minētā vīrieša kaimiņiem vai konkrētās pilsētas daļas iedzīvotājiem.

Grāvīte vēlāk informēja, ka policija aizturējusi bruņoto vīrieti, kurš bija ieslēdzies kādā dzīvoklī Rīgā, Ieriķu ielā.

Vīrietis pats policistiem atvēris dzīvokļa durvis, noslēdzoties pārrunām, kas ilgušas apmēram trīs stundas. “Vīrietis durvis atvēra, parādīja un atdeva likumsargiem ieroci. Persona ir aizturēta un atrodas policijas iecirknī.”

Grāvīte norādīja, ka dzīvoklī ar vīrieti nav atradušās kādas citas personas.

LA.lv