Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. oktobris, 2015
Drukāt

Dzīvoklī Rīgā sprāgusi granāta; komā vīrietis, kurš mēģinājis atņemt to sievietei

Kadrs no videoKadrs no video

Dzīvoklī Rīgā, Palmu ielā 4 naktī naktī uz piektdienu noticis sprādziens – tur sprāgusi granāta, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz notikuma vietu saņemts naktī plkst.1.

Pēc notikušā evakuēti ēkas iedzīvotāji, kā arī pieaicināta Valsts policijas speciālo uzdevumu vienība “Omega”, kuras darbinieki ēkā atraduši vēl vienu spridzekli.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis aģentūru BNS informēja, ka dzīvoklī notikusi iedzeršana. Alkohola lietošanas laikā starp 45 gadus vecu dzīvokļa saimnieci un viesiem izcēlies strīds, kura laikā sieviete viesiem piedraudējusi ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti neveiksmīgi atbruņojis un granāta uzsprāgusi viņa rokā.

Cietušais 46 gadus vecais vīrietis ar smagām traumām atrodas reanimācijā.

Aizvadītajā naktī kādā Rīgas dzīvoklī granātas sprādzienā cietušā vīrieša veselības stāvoklis ir ļoti smags, aģentūra BNS uzzināja Austrumu slimnīcā.

Slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova pastāstīja, ka pacients pašlaik ir komā, un ārsti cīnās par viņa dzīvību.

“Naktī Palmu ielā cietušā vīrieša stāvoklis ir galēji smags. Sprādziena rezultātā vīrietim metāla fragmenti bija izkaisīti pa visu ķermeni. Pacients pašlaik ir komā, ārsti cīnās par viņa dzīvību,” viņa teica.

Naktī cietušajam tika veikta pirmā operācijā, kurā piedalījās dažādu specializāciju ārsti. Negadījumā vīrietis guvis smagas kropļojošas traumas – arī ekstremitāšu amputāciju, sprādziens radīja plašu brūci vēderā, traumējot orgānus, augšstilbu, skarta arī galva, kā arī ir daudz sīkākas brūces.

“Par laimi citas dzīvoklī esošās personas nav cietušas, taču dzīvokļa saimniece ir aizturēta. Šobrīd uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi. Izmeklēšanas ietvaros tiks veikta ekspertīze atrastajai granātai,” tā Sadovskis.

Evakuētie mājas iedzīvotāji savos dzīvokļos atgriezušies plkst.6.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+