×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
10. marts, 2016
Drukāt

Dzīvoklī uz grīdas atrod sievieti ar vairākām grieztām brūcēm (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Valsts policija (VP) aizdomās par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu sievietei Ozolnieku novadā, Salgales pagastā, aizturējuši cietušās tēvu un civilvīru, informēja policijā.

Informāciju par to, ka Salgales pagastā vienā no dzīvokļiem nodarīti miesas bojājumi 1958.gadā dzimušajai sievietei, 9.martā pēc pulksten 13.00 tika saņemta no mājas kaimiņiem. Tika pamanīts, ka vienam no vīriešiem un rokām ir asinis, kas arī radīja aizdomas, ka pastrādāts noziegums.

Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem uz grīdas ar vairākām grieztām brūcēm guļ sieviete, kuru medicīnas darbinieki nogādāja slimnīcā, savukārt policijas darbinieki aizdomās par noziedzīgo nodarījumu aizturēja divus vīriešus – 1941.gadā dzimušu un 1961.gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk tiesāts par zādzību.

Vīrieši bija stiprā alkohola reibumā un sākotnēji tika nogādāti medicīniskā atskurbtuvē un pašlaik ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā, kuriem tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.Noziegums pastrādāts alkohola lietošanas laikā, kā rezultātā izcēlies strīds. Izņemti arī noziedzīgie priekšmeti nazis un cirvis.

Uzsākts krimināprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu un notiek pirmsstiesas izmeklēšana. Par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu paredzēta kriminālatbildība ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai aizturētās personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pāķos viss pa vecam! Atbildēt

    Aizdomās par noziedzīgo nodarījumu aizturēja 2 vīriešus – tēvu (1941.gadā dzimis) un civilvīrs (1961.gadā dzimis) i, kurš agrāk tiesāts par zādzību.
    Kas par varonību! 2 večveidīgi mīkstie pauti pret 1 sievieti ar nazi un cirvi … Pat tēvs tik debīls…
    Pāķu idille…

Draugiem Facebook Twitter Google+