Ekonomika
Praktiski

Dzīvoklis ar “apaļumiem”. Ciemos motokrosa pilota mājās2

Foto – Anda Krauze

Baltijā vienīgais profesionālais brīvā stila motokrosa pilots MĀRTIŅŠ ALEKSANDROVIČS (Alex) iegādājies sev dzīvokli Rīgā klusajā rajonā astoņu stāva nama 5. stāvā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz apkārtni. Dzīvokļa logiem nav aizkaru, saimnieks vēlējies, lai dienasgaisma telpas darītu gaišas un siltas. Visinteresantākais, ka dzīvoklī izveidota cilindrveida – ieapaļa vannas istaba un līdzīga formā ir arī guļamistaba. Tiešām līdz šim neredzēti!

– Dzīvokli šajā namā izraudzījos tāpēc, ka tas atrodas klusajā rajonā, tuvu ir parks. Iepatikās plašais mājas viducis ar liftu. Sākotnēji dzīvoklis bija neglīts – tumšos toņos. Tā kā vēlējos to gaišu, vajadzēja pārbūvēt. Draugi ieteica tajā izveidot apaļu formu istabas. Kāpēc ne? Nebūs kā daudziem citiem, tāpēc arī ļāvos pārbūves fantāzijai, – skaidro Mārtiņš.

Tobrīd viņam bijis savs uzņēmums “Private houses”, un līdzekļu pieticis, lai īstenotu ieceri.

Kopējā dzīvokļa kvadratūra – 58 m2. Ienākot paveras gaitenis ar iebūvētiem skapjiem, kuru durvīs ir lieli spoguļi. Tie telpu vizuāli paplašina.

– Mums nav nekā lieka, viss ir tikai praktiskai lietošanai. Studijas veida dzīvoklis noskaņām, ko rada gan apgaismojums, gan akvārijs ar zivtiņām.

Viesistabas centrā – dīvāns, neliels galdiņš, tam iepretī – platekrāna televizors. Uz palodzes novietotas dažas izcīnītās balvas, pārējās atzinības zīmes – diplomi, kausi – atrodas tēva mājās.

Protams, kā lai nepamana lielo akvāriju, kas iebūvēts ieapaļajā sienā, kura atdala viesistabu no guļamistabas.

Saistītie raksti

– Ir bauda atlaisties gultā un vērot, kā rosās zivju sabiedrība. Viena ir tāda briesmone, kas šaujas kā raķete un uzkuļ klusos ūdeņus…

Interjera ideja – Mārtiņš Aleksandrovičs

Iebūvētās mēbeles – Māris Tilips

Grīdas ozolkoka dēlīši – no Kuldīgas

LA.lv