Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Dzīvokļu rindā reģistrētajiem rīdziniekiem varēs izīrēt 2073 dzīvokļus

Foto - LETAFoto - LETA

Dzīvokļu rindā reģistrētajiem iedzīvotājiem kopumā varēs izīrēt 2073 dzīvokļus, liecina ceturtdien Rīgas domes (RD) Mājokļu un vides komitejas akceptētais virzīšanai uz domes sēdi pašvaldības dzīvojamā fonda attīstības programmas projekts 2014.-2018.gadam.

RD norāda, ka programma ir pārskatīta, lai efektīvi attīstītu pašvaldības dzīvojamo fondu, mazinot rindu pēc pašvaldības un sociālajiem dzīvokļiem. Šī mērķas sasniegšanai programmā ietverta jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju būvniecība un pašvaldības dzīvojamo ēku renovācija.

Prognozējams, ka programmas izpildes rezultātā dzīvokļu rindā reģistrētajiem iedzīvotājiem kopumā varēs izīrēt 2073 dzīvokļus – 1312 vienistabas, 520 – divistabu, 150 – trīsistabu un 81 – četristabu. Lielākais pieprasījums ir pēc pašvaldības vienistabas dzīvokļiem, kas veido 3647 dzīvokļus jeb 79% no kopējā pieprasījumu skaita.

RD norāda, ka programma ir pārskatīta, lai efektīvi attīstītu pašvaldības dzīvojamo fondu, mazinot rindu pēc pašvaldības un sociālajiem dzīvokļiem. Šī mērķa sasniegšanas programmā ietverta arī jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju būvniecība un pašvaldības dzīvojamo ēku renovācija.

No 2011.gada janvāra līdz šā gada 1.aprīlim kopējais dzīvokļu pieprasījumu skaits ir samazinājies par 1942, norāda RD. Samazinājums noticis jo gadā vidēji tiek apmierināti aptuveni 600 pieprasījumu, turklāt jāņem vērā, ka dzīvokļu rindā tiek reģistrētas aizvien jaunas ģimenes/personas. Šā gada 31.martā palīdzibas reģistros jeb dzīvokļu rindā bija reģistrētas 4612 ģimenes/personas, tostarp 1703 no tām ir nepieciešami sociālie dzīvokļi, norāda RD.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+