Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. jūlijs, 2016
Drukāt

Dzīvžogā iesprūst stirna, mājas pažobelē – cauna

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Aizvadītajās brīvdienās glābēji devās palīgā vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem.

Sestdien Rēzeknes novada Ilzeskalna pagastā ligzdā tika iecelts no tās izkritis stārķēns, Babītes novada Babītes pagastā atbrīvota tūju dzīvžogā iesprūdusi stirna, Tukumā atbrīvots konteinerā iekritis putns un Rīgā atbrīvots loga vērtnē iestrēdzis kaķis.

Savukārt svētdien Ventspilī atbrīvota piecstāvu dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā iesprūdusi vārna, Dobeles novada Auru pagastā atbrīvota vienstāvu dzīvojamās mājas pažobelē iesprūdusi cauna, Mārupē atbrīvots dzīvojamās mājas piektā stāva jumta karnīzē auklā sapinies putns, bet Rīgā un Olaines novada Olaines pagastā no kokiem nocelti kaķi, par negadījumiem ar dzīvniekiem informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+