Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. jūlijs, 2016
Drukāt

Džoannas Kolinsas skaistuma noslēpums – saules aizsargkrēms

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Slavenā seriāla “Dinastija” zvaigzne pēdējo divdesmit piecu gadu laikā praktiski nav mainījusies.

Neskatoties uz to, ka dāmai ir jau 83 gadi, viņa vēl aizvien izskatās satriecoši. Ekskluzīvā intervijā Kolinsa atklājusi savu skaistuma noslēpumu – kopš 20 gadu vecuma viņa vienmēr lietojusi saules aizsargkrēmu. No rīta pamostoties, viņas āda esot balta kā krīts, tādēļ, izejot sabiedrībā, dīva vienmēr ir rūpīgi uzkrāsojusies. Rūpēs par savu un citu dāmu ādu viņa izdevusi arī savu kosmētikas līniju Džoannas Kolinsas mūžīgais skaistums. Taču bailes no saules viņai netraucē pludmalē demonstrēt savu satriecošo augumu, protams, tikai pēc tam, kad tas rūpīgi ieziests ar saules aizsargkrēmu.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+