Foto – AFP/LETA

Džokovičs un Federers parūpējas par savstarpējo cīņu Vimbldonas pusfinālā 0

Vimbldonas tenisa čempionāta pusfinālu trešdien sasniedza pašreizējais turnīra čempions Novāks Džokovičs no Serbijas un pasaules trešā rakete šveicietis Rodžers Federers.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

Pusfinālā Džokovičs un Federers tiksies savā starpā.

Ar pirmo numuru izliktais Džokovičs ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 6-4, 6-1, 6-4 pieveica vācieti Florianu Maijeru, kurš bija izlikts ar 31.numuru.

Tikmēr Federers, kurš karjeras laikā uzvarējis 16 “Grand Slam” turnīros, ceturtdaļfinālā ar 6-1, 6-2, 6-2 pārliecinoši pieveica sacensību 26.raketi Mihailu Južniju no Krievijas.

Federers “Grand Slam” turnīra pusfinālā iekļuvis 32.reizi, kas ir jauns rekords.

Iepriekšējās trijās Džokoviča un Federera savstarpējās spēlēs uzvarējis serbs.

Seškārtējais Vimbldonas čempionāta uzvarētājs Federers pēdējo reizi turnīrā triumfēja 2009.gadā, bet pēc tam divas reizes pēc kārtas izstājies jau ceturtdaļfinālā. Izcīnot septīto titulu, viņš atkārtos amerikāņa Pīta Samprasa rekordu.

Vēl pie vietas turnīra pusfinālā trešdien tika mājinieku favorīts Endijs Marejs. Ar ceturto numuru izliktais Marejs ceturtdaļfinālā smagā cīņā ar 6-7 (5:7), 7-6 (8:6), 6-4, 7-6 (7:4) pieveica spāni Davidu Ferreru, kurš bija izlikts ar septīto numuru.

Vimbldonas turnīra pusfinālā Marejs iekļuvis ceturto reizi pēc kārtas.

Pusfinālā Mareja pretinieks būs ar piekto numuru izliktais Žo Vilfrīds Tsonga no Francijas, kurš ceturtdaļfinālā trešdien ar 7-6 (7:5), 4-6, 7-6 (7:3), 6-2 pārspēja turnīra 27.raketi vācieti Filipu Kolšreiberu.