×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. augusts, 2016
Drukāt

Džonam Klīzam piešķirs “Zelta rozes” balvu par mūža ieguldījumu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Humora trupas “Monty Python” biedrs un seriāla “Fawlty Towers” zvaigzne Džons Klīzs Berlīnē saņems “Zelta rozes” balvu par mūža ieguldījumu.

Šo balvu piešķir tiem, kas savas karjeras laikā snieguši ievērojamu ieguldījumu izklaides pārraižu industrijā.

Eiropas Raidorganizāciju apvienība (ERA) sacīja, ka “neviens cits to nav pelnījis vairāk” kā Klīzs.

“Zelta rozes” balvas piešķir par iepriekšējā gada labākajiem tiešsaistes, radio un televīzijas šoviem.

“Es esmu sajūsmā par iespēju krist uz nerviem Terijam Giljamam un jūtos pagodināts par piedāvājumu pavadīt apmaksātas brīvdienas Berlīnē,” jokoja Klīzs.

“ERA uzskata, ka neviens cits nav pelnījis “Zelta rozes” mūža ieguldījuma balvu vairāk kā Džons Klīzs,” atzīst ERA direktors Žans Filips de Tandērs. “Viņš jau 50 gadus smīdina skatītājus, savukārt viņa sarakstītie joki un uzreiz atpazīstamie sniegumi televīzijas un kino industrijā devuši labāko un smieklīgāko ieguldījumu izklaidē.”

Savukārt “Zelta rozes” balvu pasniegšanas ceremonijas vadītājs un telekanāla BBC diktors Pedijs Okonels stāstīja, ka Džons Klīzs palīdzējis izgudrot televīzijas izklaides stilu, taču nekad nav aizmirsis tos producentus, kas palīdzēja nokļūt uz ekrāniem.

Komiķis arī atveidojis lomas Harija Potera un Džeimsa Bonda filmās un BBC programmā “The Frost Report”, kas 1967. gadā arī ieguva “Zelta rozes” balvu.

Savu goda balvu Klīzs saņems nākamajā mēnesī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+